Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Minimalna grafika do komfortu grania to używak Amd 5870 i sobie nieźle radzi.

U mnie na dwóch 7970 plus I7 i 8GB ramu 1600 i SSD beta i tak nędza była.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano

... na bete byl / jest patent :wink: teraz zbedny :grin:

ps. istotne sa graty i odpowiednia podkreta :whistling: ...jak masz ATI to raczej ciezko bedzie zamienic ustawienia gry :wink:

Wlasnie dlatego przerzucilem sie na N... ale to bylo w styczniu wiec moze cos sie zmienilo :decayed:

Opublikowano

Musiałem edit biosu grafiki robić bo za późno wentyle wstawały a teraz mam kuzwa farelka z dźwiękiem startującego F16. ;-)

Musze dłubnąć jeszcze raz bo przegiołem. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano

---------- Post dopisany at 00:31 ---------- Poprzedni post napisany at 00:05 ----------

aa przestroga ...można stracić konto do origin

double-xp.battlefield.com

Opublikowano

BATTLEFIELD 4 bf4_2013_11_01_22_37_05_08.jpg

Gra PC przy ustawieniach ultra oraz dodatkowych na karcie...

Desktop_2013_11_02_00_29_30_310.jpg Desktop_2013_11_02_00_23_38_587.jpg

Ilosc klatek :thumbup1::thumbup1::thumbup1:wszystkto przy starych sterownikach :whistling: jak widac wyzej... oraz z wlaczonym frapsem aby bylo wiarygodnie :wink:

ps. duzy format foty ( click i jeszcze raz click ) zapisac na dysk a nastepnie otwierac z pc na pelny ekran :wink:

lepiej jakosc widac :kox: szczegolnie przy ustawionych kartach graficznych... zintegrowane nic nie daja :wink: i te same foty o wiele gorzej wygladaja :whistling:barwa, ostrosc, swiatlo itp.

bf4_2013_11_01_22_38_11_53.jpg bf4_2013_11_02_00_33_49_75.jpg bf4_2013_11_02_00_32_39_12.jpg

bf4_2013_11_02_00_31_31_52.jpg bf4_2013_11_02_00_31_32_09.jpg bf4_2013_11_02_00_31_24_00.jpg

bf4_2013_11_02_00_31_27_60.jpg bf4_2013_11_01_22_51_02_68.jpg bf4_2013_11_01_22_51_24_41.jpg

bf4_2013_11_02_00_39_21_79.jpg bf4_2013_11_02_00_40_00_84.jpg bf4_2013_11_01_22_51_48_21.jpg

bf4_2013_11_01_22_52_30_77.jpg bf4_2013_11_01_22_52_42_57.jpg bf4_2013_11_02_00_41_31_05.jpg

bf4_2013_11_02_00_42_33_27.jpg bf4_2013_11_02_00_48_07_25.jpg bf4_2013_11_02_00_49_00_12.jpg

bf4_2013_11_02_00_57_42_47.jpg bf4_2013_11_02_01_40_41_72.jpg bf4_2013_11_02_01_40_52_23.jpg

bf4_2013_11_02_00_59_08_15.jpg bf4_2013_11_02_01_27_58_77.jpg bf4_2013_11_02_01_46_22_80.jpg

bf4_2013_11_02_01_47_43_01.jpg bf4_2013_11_02_01_49_53_47.jpg bf4_2013_11_02_01_51_41_02.jpg

bf4_2013_11_02_01_51_45_52.jpg bf4_2013_11_02_01_55_19_49.jpg bf4_2013_11_02_02_02_52_15.jpg

bf4_2013_11_02_02_03_00_37.jpg bf4_2013_11_02_02_03_21_05.jpg bf4_2013_11_02_02_03_25_08.jpg

bf4_2013_11_02_02_03_35_66.jpg bf4_2013_11_02_02_03_54_11.jpg bf4_2013_11_02_02_05_38_90.jpg

bf4_2013_11_02_02_05_39_47.jpg bf4_2013_11_02_02_10_24_67.jpg bf4_2013_11_02_02_12_02_25.jpg

bf4_2013_11_02_02_13_11_07.jpg bf4_2013_11_02_02_13_15_27.jpg bf4_2013_11_02_02_13_16_65.jpg

bf4_2013_11_02_02_17_26_08.jpg bf4_2013_11_02_02_18_59_22.jpg bf4_2013_11_02_02_19_10_87.jpg

bf4_2013_11_02_02_19_20_62.jpg bf4_2013_11_02_02_19_22_43.jpg bf4_2013_11_02_02_19_36_85.jpg

bf4_2013_11_02_02_23_08_10.jpg bf4_2013_11_02_02_23_13_97.jpg bf4_2013_11_02_02_23_15_49.jpg

bf4_2013_11_02_02_29_05_16.jpg bf4_2013_11_02_02_29_33_90.jpg bf4_2013_11_02_02_31_28_41.jpg

bf4_2013_11_02_02_31_36_15.jpg bf4_2013_11_02_02_31_39_88.jpg bf4_2013_11_02_02_33_41_15.jpg

bf4_2013_11_02_02_34_01_27.jpg bf4_2013_11_02_02_35_19_16.jpg bf4_2013_11_02_02_35_19_85.jpg

bf4_2013_11_02_02_35_47_14.jpg bf4_2013_11_02_02_37_41_62.jpg bf4_2013_11_02_02_37_42_53.jpg

bf4_2013_11_02_02_44_44_48.jpg bf4_2013_11_02_02_45_03_99.jpg bf4_2013_11_02_02_45_11_89.jpg

Opublikowano

Poczekaj do grudnia to zobaczysz jak to lata na Radeonie R9 280X bo pod niego ta gra wyszła. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano

Co jest wyjatkowego w tej karcie ATI R9 280X ? ze specjalnie pod BATa 4 wyszla ?

do plynnego grania wystarczy 30-35 FPS :wink: Foty robione na sterach z 03.2013 :decayed: oraz z dodatkowymi ustawieniami w panelu Nvidia ...wiec podkrecam jeszcze grafike zamieniajac ori ustawienia gry :kox:

...wspominalem o tym weczesniej :wink: ale zobacz sam :naughty:

Desktop_2013_11_02_15_06_13_362.jpg Desktop_2013_11_02_15_06_00_170.jpg Desktop_2013_11_02_15_05_30_492.jpg Desktop_2013_11_02_14_59_49_872.jpg

FPS spadaja ale obraz jest :shock3::shock3::shock3:grajac wyglada to lepiej niz na fotach wyzej i wszystko sie rusza :kox:

ps. jak ktos ma dobra Nvidia niech sam sprawdzi... POLECAM

Nie jestem pewien czy jakas ATI posiada obecnie takie funkcje ? ...wczesniej nie miala :wink:

Biorac pod uwage mozliwosci Nvidia :wink: w styczniu :decayed: kupowalem TOTALNIE limitowana karte od zielonych... w EU tylko w UK mozna bylo ja kupic przez chwile :naughty: w jednym sklepie :decayed:

KFA2 GTX680 LTD OC - **OcUK EXCLUSIVE - THE WORLDS FASTEST GTX 680 - KFA2 LTD OC!! - Overclockers UK Forums

KFA2 GeForce GTX 680 LTD OC 2048MB Review (UK exclusive) (1268mhz – White PCB) | KitGuru - Part 7

przy oryginalnych ustawieniach ULTRA i z nowymi sterami bedzie jakies 80+ FPS :whistling:dlaczego tak uwazam ? na poczatku tematu... foto nr.1 lub nr. 4 = 200 FPS :naughty:

tylko po co mnie tyle :grin: wole lepszy obraz :wink::shock3:

Opublikowano
  • Autor

Remik ty jesteś pozytywnie j**nięty:kox::kox:

Opublikowano

...mam nadzieje, ze ktos z tego skorzysta :wink::grin:

Opublikowano

Kampania miała jedynie 4 godziny :thumbdown: Ale się kuwa wysilili :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Dla 4godz to ja nawet tego nie instaluje:facepalm:

Opublikowano

fajna przygoda :wink: testujesz... masz 24h :decayed:

" jak sie spodoba to kupisz w sklepie " :decayed: zostaje multi bo BAT 4 dalej modow nie akceptuja z wiadomych powodow :facepalm:Battlefield 4 mod support ruled out by DICE | PC Gamer

CoD bedzie troche w tematyce alien :decayed:

Typowa wspolczesna strzelanina to wlasnie BATTLEFIELD 4 ...choc bedzie jeszcze Rambo :polew:

Opublikowano

Na szczęście jutro będę już miał COD :decayed:

Opublikowano

odgrzany kotlet tylko że z surówką.

---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

Co jest wyjatkowego w tej karcie ATI R9 280X ? ze specjalnie pod BATa 4 wyszla ?

do plynnego grania wystarczy 30-35 FPS :wink: Foty robione na sterach z 03.2013 :decayed: oraz z dodatkowymi ustawieniami w panelu Nvidia ...wiec podkrecam jeszcze grafike zamieniajac ori ustawienia gry :kox:

...wspominalem o tym weczesniej :wink: ale zobacz sam :naughty:

http://s12.postimg.org/p0q67w4c9/Desktop_2013_11_02_15_06_13_362.jpg http://s12.postimg.org/9hsqarw1l/Desktop_2013_11_02_15_06_00_170.jpg http://s9.postimg.org/l7qcube4b/Desktop_2013_11_02_15_05_30_492.jpg http://s24.postimg.org/dgg0lswhd/Desktop_2013_11_02_14_59_49_872.jpg

FPS spadaja ale obraz jest :shock3::shock3::shock3:grajac wyglada to lepiej niz na fotach wyzej i wszystko sie rusza :kox:

ps. jak ktos ma dobra Nvidia niech sam sprawdzi... POLECAM

Nie jestem pewien czy jakas ATI posiada obecnie takie funkcje ? ...wczesniej nie miala :wink:

Biorac pod uwage mozliwosci Nvidia :wink: w styczniu :decayed: kupowalem TOTALNIE limitowana karte od zielonych... w EU tylko w UK mozna bylo ja kupic przez chwile :naughty: w jednym sklepie :decayed:

KFA2 GTX680 LTD OC - **OcUK EXCLUSIVE - THE WORLDS FASTEST GTX 680 - KFA2 LTD OC!! - Overclockers UK Forums

KFA2 GeForce GTX 680 LTD OC 2048MB Review (UK exclusive) (1268mhz – White PCB) | KitGuru - Part 7

przy oryginalnych ustawieniach ULTRA i z nowymi sterami bedzie jakies 80+ FPS :whistling:dlaczego tak uwazam ? na poczatku tematu... foto nr.1 lub nr. 4 = 200 FPS :naughty:

tylko po co mnie tyle :grin: wole lepszy obraz :wink::shock3:

Remik nie wierze ze masz na dysku te chałę WRC4 xDDD

Opublikowano

jak dla mnie d*py nie urywa grafa nawet fajna ale w multi sie lepiej gralo w bf3

Opublikowano

Szkoda kasy na bf4 , ja zostaje przy bf3, gralem w bete bf 4 i jakos mnie nie przekonali do wydania masy kasy na to, wystarczy ze na bf 3 i premiuma wydalem 300 zl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.