Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki smar do przekładni kierowniczej.


tommy-cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, możecie mi powiedzieć jakim smarem posmarować przy wymianie maglownicy tą listwę? Producent podaje że należy użyć smaru do przekładni kierowniczych Audi o numerach: A0F 063 000 04

Do serwisu niestety mam 45 km i nie chce mi się specjalnie jechać po ten smar. Jakiego innego smaru mogę tam użyć dostępnego w sklepach motoryzacyjnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy próbował ktoś samemu wymieniać zestaw naprawczy w takiej maglownicy? Jego koszt to nawet nie połowa usługi w wyspecjalizowanym zakładzie. Mówili mi w kilku miejscach, że jeżeli listwa nie będzie zardzewiała to cała operacja polega na wymianie uszczelnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak tylko cieknie to pewnie uszczelnienia dają efekt, ale jak stuka tak jak w moim przypadku to już bez sensu bo nic kompletnie to nie da. U mnie nie puszcza kompletnie zero oleju, ale stuka i głośno pracuje, więc pewnie listwa się w środku wyrobiła. Tylko ja mam oryginalne 18 cali laćki, więc lekko nie miała. Kupiłem używana maglownicę w Niemczech tą z produkcji ZF, bo pisali chłopaki na forum że te nie były tak awaryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką co tylko cieknie i jest to właśnie zf. Wyjąłem ją, założyłem używkę i ta po miesiącu też zaczęła :facepalm: Dobrze że chociaż droga nie była. :naughty:Nie wiem czy ją oddać gdzieś do regeneracji czy wziąć się samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...