Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy te sprężyny będą dobre do 1BA


Lukasz_mk2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

znalazłem na allegro coś takiego:

Sprężyny H&R BM Audi A4 B6/B7, STAN BDB!!! (3644822527) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

i chciałem spytać czy te sprężyny będę mógł założyć do swoich seryjnych amortyzatorów 1BA.

Na stronie producenta pisze, że ten model pasuje do A4 roczniki '02 - '08 - mój jest '01

H&R Sport Springs SALE (29369-1) 02-08 A4 (2WD / Typ 8E / 4 cyl) and Ť Free Shipping

z tego co wyczytałem na necie to obniżają one auto o 35 - 40mm, czy moje amortyzatory to wytrzymają??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to sprawdź sobie na tabliczce znamionowej, jakie masz obciążenia osi, bo pamiętam, że do AVF FWD 2004r. pakowałem chyba 29369-2 - musiał bym pokopać, ale Bart-S zakładał później takie same, więc może będzie gdzieś w Jego temacie.

Sprężyny założyć mógł będziesz, ale jak to będzie pracować i jak długo służyć, tego ikt Ci nie powie i nie zagwarantuje - jak dla mnie, to kup sobie amory najtańsze, jakieś MTS chociażby i dokup H&R - taki zestaw będzie znacznie lepiej pracował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiedziałem trochę na różnych forach i faktycznie to będzie słaby zestaw, więc odkładam zakup sprężyn. Lepiej będzie kupić używany gwint - tylko do tego trzeba trochę dozbierać pieniążków. Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...