Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uchwyty szyby do prowadnic w drzwiach przednich


bediks

Rekomendowane odpowiedzi

słuchajcie w etce nie moge znalezc tej czesci , sa dwie na obie prowadnice w drzwiach kierowcy, oba pekly i szyba spadla, na foto ponizej to co zostalo z nich, idzie takie cos w serwisie kupic bo jak zaden z kolegów z forum mi nie pomoze to lipa bedzie straszna

WP_000360.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wymieniłeś to już? mam pytanie, sorki za OT.

Miałem też u siebie to do wymiany, zrobiłem i mam teraz problem z szybą w której to wymieniłem nie wiem od czego tak mi się porobiło. Może będziesz wiedział co i jak, jak chcę zamknąć szybę to jak trzymam przycisk szyba idzie do góry (prędzej miałem tak że sama szła do góry, teraz muszę cały czas trzymać) po osiągnięciu górnego punktu jak nie puszczę w odpowiednim momencie to tak jak by szyba odbijała i opuszcza się jakieś 10cm w dół, mam też tak jak domykam z kluczyka to dzieje się tak samo z tą szybą i tylko z tą szybą czyli lewa kierowcy, nie wiem już co i jak z tym zrobić.

Najlepsze jak zamykam z pilota samochód to tylko ta szyba szaleje robi domykanie przy zamykaniu i otwiera się jak otwieram samochód tak się zaczęło jak wymieniłem te mocowania-prowadnice szyby. HELP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może silnik się rozkraczyl, bo u mnie jeszcze nie założyłem tych mocowan

bo dopiero idą, patrząc od środka na szybę prawy zaczep połamał się cały, lewego trochęe zostało i on mi przytrzymuje normalnie , dobija do szyby i silnik się zatrzymuje , wiec możliwe ze przpalil sie silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...