Skocz do zawartości
IGNOROWANY

obowiązkowa zmiana opon


xXPiotrekXx19

Rekomendowane odpowiedzi

witam kiedyś słyszałem że miało wejść taka ustawa na obowiązkowe zmienianie opon letnich na zimowe od 1 listopada do 31 marca i tu jest moje pytanie czy to już przeszło czy nadal jeszcze tego nie ma i nie trzeba się martwić o mandat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to dzieki za odpowiedź bo za godzinkę wylatuje w trasę i już się bałem że jak weszło to może troszkę zaboleć portfel. a nie wiesz jak z tym będzie czy to w ogóle im przejdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprowadzą do tego, że opona starsza niż 3 lata będzie się nadawać do wywalenia i nie ma znaczenia czy ma się na niej 8mm bieżnika czy pół. Lepiej jak by wprowadzili pozwolenie na używanie kolców bo np taj jak ja mieszkam już prawie w górach gdzie jadąc pod górkę widzisz dwie kolejne za moment nie raz nie idzie jechać. Skoro pługów nie chcą puszczać a jak już jedzie to sypie jakąś mieszanką chloru z czymś tam bo to niby rozpuści wszystko łącznie z asfaltem. Dać ludziom pozwolenie na kolce które można używać np w poszczególnych rejonach polski. Ja też jestem za tym by na każdej osi była opona zimowa ale skoro nie mam 4x4 to po co mam mieć taki sam wzór protektora na każdej osi.

PS

Urodziła mi się córeczka o 3:05, zapraszam na pępkóweczkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli że Ja nieświadomie perdole system bo cały rok jeżdżę na zimówkach. Może jakiś nakaz jazdy na letnich w lecie?:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...