Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o ocenę i analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Na wstępie zaznaczę że pierwszy raz robiłem logi :decayed:

I nie wiem czy dobrze :whistling:

Do rzeczy

Bardzo proszę o analizę moich logów, z góry dziękuję :hi:

Log (0 - 011,003,011,003)

---------- Post dopisany 03-11-2013 at 00:32 ---------- Poprzedni post napisany 02-11-2013 at 20:25 ----------

pomoże ktoś??

Opublikowano

Dzieje się coś złego z autem? Doładowanie OK, przepływka OK.

Opublikowano
  • Autor

Takie jakby było słabsze trochę.

Opublikowano

Sprawdź kąt wtrysku w grupie 000 w BS.

Opublikowano
  • Autor

Ok sprawdzę. A to ma być log statyczny czy dynamiczny? Aha mam coś takiego ze czasami przy ruszaniu na zimnym tak jakby się dlawil i szarpie. Muszę dac więcej gazu żeby nie zgasł.

Opublikowano

Możesz zrobić log statyczny, albo przyjrzeć się jaka jest wartość i zapamiętać.

Opublikowano
Dzieje się coś złego z autem? Doładowanie OK, przepływka OK.

Mozesz to jakos uzasadnic ? Bo ja jakos widze co innego...

Opublikowano
  • Autor
Dzieje się coś złego z autem? Doładowanie OK, przepływka OK.

Mozesz to jakos uzasadnic ? Bo ja jakos widze co innego...

Kolego możesz powiedzieć co tam widać??

---------- Post dopisany 04-11-2013 at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2013 at 23:05 ----------

Jeżeli dobrze sprawdziłem to kąt wtrysku mam 38, dobrze czy nie bardzo?

Opublikowano

Zrob logi jak przystalo na to forum.

Statyczne - 000,001,003,004,007,013

Statyczne Basic Settings - 000,003,004 i 011

Dynamiczne - 000,001,003,004,008,010 i 011

Kazda grupa osobno na max nagrzanym silniku.

Opublikowano
  • Autor

Ok tak zrobię i wrzucę.

Opublikowano
Mozesz to jakos uzasadnic ? Bo ja jakos widze co innego...

W sumie to się trochę pośpieszyłem bo przepływka pod koniec zaniża, a co za tym to wiadome. Kpl. logów rozwieje wątpliwości.

Jeżeli dobrze sprawdziłem to kąt wtrysku mam 38, dobrze czy nie bardzo?

Taki wynik dla AFN to trochę opóźniony.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie sorki za opóźnienia w logach ale nie było kiedy... Dziś się zabieram za robotę i robię komplet logów.

---------- Post dopisany 22-11-2013 at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany 17-11-2013 at 10:17 ----------

Zrob logi jak przystalo na to forum.

Statyczne - 000,001,003,004,007,013

Statyczne Basic Settings - 000,003,004 i 011

Dynamiczne - 000,001,003,004,008,010 i 011

Kazda grupa osobno na max nagrzanym silniku.

logi dynamiczne

Log (0 - 010)

Log (1 - 011)

Log (2 - 008)

Log (3 - 003)

Log (4 - 004)

Log (5 - 001)

Log (6 - 000,000)

logi staryczne (niewiem czy dobrze zrobiłem)

Log (0 - 000)

Log (1 - 001)

Log (2 - 003)

Log (3 - 004)

Log (4 - 007)

Log (5 - 013)

statyczne Basic Settings

Log (0 - 000)

Log (1 - 003)

Log (2 - 004)

Niewiem dlaczego ale grupa 011 była nie dostępna w BS

wiec nie zrobiłem jej logów

jak coś nie tak to dajcie znać.

Opublikowano

A wiec:

- pozny kat wtrysku

- przeladowanie a pozniej na chwile niedoladowanie -> przeczysc N75

- przeplywomierz przeczysc bo lekko tnie dawke

- dziwnie niskie napiecia w nastawniku jak na AFN, masz takie jak dla 1Z

Opublikowano

Oprócz zasyfionej sprezarki i minimalnie za poznego zapłonu... wszystko gra.

Rozwaz jej wyczyszczenie i wywalenie kata... samochód, a szczegolnie przepływomierz ... odżyje.

Twoj sterownik nie obsługuje grupy 011 w trybie Basic Settings

Opublikowano
  • Autor
Oprócz zasyfionej sprezarki i minimalnie za poznego zapłonu... wszystko gra.

Rozwaz jej wyczyszczenie i wywalenie kata... samochód, a szczegolnie przepływomierz ... odżyje.

Twoj sterownik nie obsługuje grupy 011 w trybie Basic Settings

Kolego czy jestem w stanie samemu wyczyścić sprężarke czy muszę się zdać na firmę która się tym zajmuje? Kata mam w planie wywalić w najbliższym czasie. Muszę się umówić z gościem.

A co zrobić z tym późnym zapłonem?

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

A wiec:

- pozny kat wtrysku

- przeladowanie a pozniej na chwile niedoladowanie -> przeczysc N75

- przeplywomierz przeczysc bo lekko tnie dawke

- dziwnie niskie napiecia w nastawniku jak na AFN, masz takie jak dla 1Z

Kolego Co radzisz zrobić, sprawdzic, naprawić?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.