Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MAŁY ?? Problem ...


melon31

Rekomendowane odpowiedzi

Heyo wczoraj podjeżdżam na któreś z kolei światła i auto gaśnie ( start/stop ) wszystko ładnie pięknie, następne światła i wciskam sprzęgło a tu nic auto nie pali wiec na pobocze :facepalm: wiec pozostało holowanie do domu :kwasny:

Wspomnę że auto ciężko miało zapalić na zimnym silniku, udało się zawsze za drugim razem , myślicie że to tylko świece żarowe czy jakiś kabelek czy cały moduł ? Dodam jeszcze że jak klucz dociska sie do końca po zapłonie słychać takie ciche " pyk " lub " pstryk " jak kto woli :grin:

Jeśli możecie poproszę o wsparcie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki , że kabel mi nie czyta na kompie :facepalm: czekam aż Gibons da mi znać to moze to naprawi albo zamieni kable

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiece w rechu przy ciepłym nie mają wpływu na palenie, sprawdź aku czy masz sprawny i odpowiedni do start/stop, następnie rozrusznik,ewentualnie jego przekaźnik. Ważny też czujnik sprzęgła. Komp jak najbardziej wskazany, wiele wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki , że kabel mi nie czyta na kompie :facepalm: czekam aż Gibons da mi znać to moze to naprawi albo zamieni kable

Tak to jest z chinolami :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiece w rechu przy ciepłym nie mają wpływu na palenie, sprawdź aku czy masz sprawny i odpowiedni do start/stop, następnie rozrusznik,ewentualnie jego przekaźnik. Ważny też czujnik sprzęgła. Komp jak najbardziej wskazany, wiele wyjaśni.

Okazało się że to rozrusznik mech powiedział ze zajechałem go :facepalm: a z drugiej strony sie dziwi ze tak szybko " poszedł " bo auto ma 3 lata ......

Macie jakies koncepcje z jakiego powodu tak sie stało ma cos do tego funkcja start/stop ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że ktoś mógł podmienić akumulator na ten zwykły i możliwe że przez to padł rozrusznik. Ktoś już na forum opisywał taki przypadek że sprzedający podmienił akumulator do start/stop jest chyba odpowiednio droższy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrusznik był wadliwy i tyle. Akumulator do start/stop jest inny ale nie ma to znaczenia dla powstałej u Ciebie awarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...