Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana wtryskiwaczy !!!! Szybka Pomoc!


Piasek94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Musze wymienic wtryskiwacze gazu, te co mam teraz sa juz wyeksplatowane.

Chce kupic tehttp://allegro.pl/y4-listwa-wtryskowa-lpg-valtek-3ohm-4cyl-oryginal-i3676310440.html Te co mam teraz tez mama opor 3 Ohm.

Teraz 1 moje pytanie wtyczka bedzie pasowac? Mam takie wtyczki PRZEJŚCIÓWKA Z LISTWY MATRIX NA VALTEK , MAGIC (3653969918) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Najwazniejsze w tej listwie "powrót" gazu jest zaslepiony na listwie, a ja mam- MAP SENSOR w wyjsciu gdzie na tej listwie jest wstawiona zaślepka to ja mam redukcje i idzie wezyk do tego czujnika cisnienia.

Teraz mam pytanie czy jak wykrece z mojej listwy redukcje i krece tam gdzie jest sruba, podlacze tam do tego Map senrora to bedzie dzialac to?

W skład zestawu wchodzi:

- listwa wtryskowa Valtek

- redukcja czujnika temperatury

- dysze kolektora ssącego

- amortyzatory montażowe

Uwaga! W skład zestawu nie wchodzą dysze do listwy! Należy dokupić na osobnej aukcji!

O co chodzi z tymi dyszami? czujnikiem temp. i wogole? To nie wystarczy jak przeloze tylko wtryski i bedzie dzialac? Wogole nie bede ruszac przy kolektorze ssacym nic tylko w stare miejsce zamontuje te? w te wezyki co sa od tych moich starych?

Tutaj na allegro wtyski 130 + 50 komp i mapa gazu i wszystko za niecale 200 zl a gosc mi powiedzial ze valteki z przelozeniem od 300 zl w zwyz. A potrafie sobie sam przelozyc.

Tylko czy jak wymontuje te wtryski i zamotuje te valteka jak sie da to nie trzeba zgac mapy gazu i wgrac na nowo czy jak pojade na kompa to mi zmieni dawke i bedzie wszystko okey?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podepnę się do tematu. Mam ten sam problem. Mam valteki 2x po 3 wtryski i musze wymienić a gazol który zakładał gaz zawołał 480zł za regeneracje tych valteków co mam. Skąd taka cena jak jedna listwa nowa na allegro to koszt około 120zł? U innych gazoli zawołali za nowe valteki z wymianą 400zł to juz lepiej. Naczytałem sie troche i raczej nie chciał bym zakładać valteków. Czy takie wtryski podejdą pod moją instalacje bez żadnych kombinacji Listwa Reg Omvl Fast 3-cyl Dream xxl Wtryskowa (3682804209) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ? Mam stag 300. Dzieki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...