Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pieni sie płyn od wspomagania


michail55

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm musze dokladnie sie temu przyjrzec aczkolwiek jest tam takie wyrzlobienie u dolu. Zatrzaski maja byc w strone lewa czyli do silnika czy w prawo do blotnika

Wysłane z kosmosu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie gotował sie płyn i pienił po wymianie. Sciągłem zbiorniczek wypłukałem benzyną ekstrakcyjna, założyłem sitko i dalej sie troche pieni a furga w całym zbiorniku. No i pompa jeszcze głośniej chodzi:facepalm: coś nie tak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz dobrze wszystko zalozone to raczej masz nie odpowietrzony uklad

kręciłem ta kierownica ale chyba sie nie zdąrzył odpowietrzyć jeszcze, jutro ponowie próbę

Dzisiaj sie tak nakręciłem tym kołem że prawie odleciałem i dalej to samo jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to sitko wyglada tak i ni cholery nie mam pomyslu jak je zamontowac zeby nie pływalo

20140112_224013_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniony płyn jeszcze raz, odpowietrzony i działa aż miło. Pompa się trochę nawet uciszyła, przy pełnym skręcie już tak nie wyje. Poprzedni płyn SWAG zważył się po miesiącu, teraz nie wiem co tam jest zalane:kox:

Zalane było czerwone gówno, wywaliłem sitko w zbiorniczku i płyn już nie wylatuje przez korek (nie ma fontanny). Po przepłukaniu tego czegoś co mi tam zalali (czerwonego) wymiana zbiorniczka i płynu jeszcze raz. Problem rozwiązany. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podepnę się do wątku. Wymieniłem pompę wspomagania, oczywiście wypłukany i wyczyszczony zbiorniczek, odpowietrzony układ, sitko na swoim miejscu. I od momentu wymiany pompy zaczęły się problemy z wyrzucaniem płynu przez zbiorniczek. Raz jadę kilkanaście kilometrów i jest wszystko ok a niekiedy po jeździe cały zbiorniczek zarzygany płynem.Już próbowałem na postoju zapalony silnik, odkręcić korek ze zbiorniczka i kręcić kołami dodawać gazu i nic ani kropla nie uroniona , wszystko pracuje wzorcowo. A po chwili w czasie jazdy znowu to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...