Treść opublikowana przez Szpilasty
-
Jaki polecacie preparatdo szyszczenia fug?
W castoramie jest oferta SOPRO kilka środków na małym stojaku przeważnine na dziale z kaflami lub fugami. Od słabych do bardzo mocnych, którymi robi sie tylko w rękawiczkach. Cana od 40 do 75. w zależności czym ubrudzona jest fuga i kafle. Polecam, pomógł mi ten środek uratować bardzo drogi kamień moc dobierzesz do oczekiwań Sopro ZSE 718 Środek czyszczący z resztek cementu - 1L
-
Jaka przyczyna szarpania przy hamowaniu
Może po prostu chu... założone są te tarcze, zdejmij wyczyść porządnie miejsce osadzenia tarczy i załóż na nowo.
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
To chyba ja:thumbup1: Pozdro
-
Bulgotanie płynu wspomagania
jak wymiana węża nie pomoże, a sitko będzie na swoim miejscu i dalej będzie bulgotać to jest tak zapchane że pomoże tylko wymiana zbiorniczka
-
Wiertarka z udarem - HITLI, MAKITA ?
Ja jednak zdecydowanie polecam wiertarki z wymiennym uchwytem. Z taką przejsciówką to wiertło lata jak żyd po pustym sklepie. Jak ma sie SDS-s to nie kupuje sie wierteł do betonu walcowych, a uchwyt można w domowych warunkach użyć do wierteł do metalu, drewna bądź namieszania kibla gipsu. Zdecydowanie dołożył bym 100-200 do tego rozwiązania niż 150 za L-boxa.
-
Wiertarka z udarem - HITLI, MAKITA ?
hILTI ZA 500 to raczej nie kupisz chyba że jakaś podróba. Jak di uzytku domowego to oszczedż sobie kasy i kup nawet zielonego boscha, tez wytrzyma. Jak do roboty na co dzień to musisz zainwestować troche wiecej. Ja używam na codzień milwaukee i boscha niebieskiego i nie narzekam. Hilti za drogi nie oplacalny do użytku domowego. Makita, hitachi, dewalt
-
[B5 AFN] Krociec pod czujnik temp plynu chlodniczego
kupowałem dzisiaj w ASO, koszt 68pln z groszami.
-
Pieni sie płyn od wspomagania
Wymieniony płyn jeszcze raz, odpowietrzony i działa aż miło. Pompa się trochę nawet uciszyła, przy pełnym skręcie już tak nie wyje. Poprzedni płyn SWAG zważył się po miesiącu, teraz nie wiem co tam jest zalane:kox: Zalane było czerwone gówno, wywaliłem sitko w zbiorniczku i płyn już nie wylatuje przez korek (nie ma fontanny). Po przepłukaniu tego czegoś co mi tam zalali (czerwonego) wymiana zbiorniczka i płynu jeszcze raz. Problem rozwiązany. Pozdrawiam
-
Pieni sie płyn od wspomagania
kręciłem ta kierownica ale chyba sie nie zdąrzył odpowietrzyć jeszcze, jutro ponowie próbę Dzisiaj sie tak nakręciłem tym kołem że prawie odleciałem i dalej to samo jest
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
troche przestudiowałem ten temat i odradzali wszyscy Febi (albo większość) i też że MS różni się trochę jakością od swoich pierwszych wyrobów. Właśnie się przed godz dowiedziałem ze to pakowacz jest:) nie chciałbym robić doświadczeń z nim bo nie jest to tanie:whistling:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
A ja chciałbym zapytac o Ruville bo jest to cenowy kompromis miedzy lem a MS, ale czy jakościowo też sie dobrze spisują
-
Pieni sie płyn od wspomagania
u mnie gotował sie płyn i pienił po wymianie. Sciągłem zbiorniczek wypłukałem benzyną ekstrakcyjna, założyłem sitko i dalej sie troche pieni a furga w całym zbiorniku. No i pompa jeszcze głośniej chodzi:facepalm: coś nie tak??
-
pojedynczy stuk w zawieszeniu.
a jeżeli jest taki sam objaw w trakcie jazdy na wprost??
-
Palstikowy krócieć - trójnik
to jest nr tego trójnika 028 121 132. Sam muszę go wymienić
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
tylko nie silikon bo zostawi tłuste plamy na lustrze albo wyjdą one po jakimś czasie. Klej to polecam patex total fix taki przeźroczysty 30 chyba w casto
-
Błąd AIRBAG
Ok spróbuje w wolnym czasie, i dam znać
-
Błąd AIRBAG
Więcej info. Zawsze świeci czy tylko od czasu do czasu ? W ogóle nie gaśnie po włączeniu zapłonu, czy zapala się ponownie po uruchomieniu silnika ? Masz możliwość sprawdzenia błędu Vag-iem ? świeci się za każdym razem jak odpalam, 3 minuty po odpaleniu gaśnie. Nie gaśnie po włączeniu zapłonu. Na razie nie mam możliwości, ale jak tylko znajdę chwile to na pewno sprawdzę Licznika nie wymieniałem ale żarówki wymieniałem w nim
-
Błąd AIRBAG
Witam, za to mój AIRBAG świeci sie tylko przez około 3 minuty po odpaleniu auta i gaśnie. Poważny problem czy nie ma sie czym przejmować??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Od nie dawna jestem posiadaczem Audi A4 avant, wpadłem dowiedzieć się czegoś więcej o tym aucie:naughty: Witam wszystkich forumowiczów