Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ELM 327 - Proszę o opinię


mily

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Obecnie mam VAG KKL, ale męczy mnie łażenie z laptopem podpinanie się itp. Przez przypadek znalazłem oprogramowanie do OBD2 na androida, zacząłem grzebać i znalazłem interfejsy przez bluetooth ELM 327, czy ktoś ma taki interfejs i zna jego możliwości, ja potrzebuję do szybkiej diagnostyki, czyli:

- odczyty wartości, głownie silnika ale fajnie by było jak bym resztę też mógł obsłużyć,

- kasowanie inspekcji

- kasowanie błędów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na forum jak znajdę to rzucę. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4 Pro.

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ----------

http://a4-klub.pl/showthread.php?p=3880634

Sony Xperia Tapatalk 4 Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaleźć coś na nowym forum jest niemożliwe. Jak wpisuje elm to jest brak wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt,trzeba 2 wyrazy.

Dziwnie skonstruowana ta wyszukiwarka.

Co do interfejsu.

Miałem ten biały,niestety nawet błędu mi nie pokazywał.

Niby się łączył ale.......nie działał jak powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę wpisywał dwóch słów na przymus, durna zasada, nie będę korzystał i już. Dlaczego mam korzystać z czegoś co mi zamiast ułatwiać to utrudnia. Myślę że takie utrudnienia spowodują że ludzie zaczną się odwracać od a4 klubu, zresztą odkąd jest nowe forum ja się wyłaczyłem na jakieś 6 miesięcy, dziś stwierdziłem że poszperam poszukam, może komuś pomogę ale się nie da, więc wracam chyba na a6 klub.

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

No i po drugie nowi użytkownicy też szybko odejdą lub będą zakładali wątki które już istnieją a wymaga się od nich korzystania z szukajki która działa w sposób wątpliwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę wpisywał dwóch słów na przymus, durna zasada, nie będę korzystał i już. Dlaczego mam korzystać z czegoś co mi zamiast ułatwiać to utrudnia. Myślę że takie utrudnienia spowodują że ludzie zaczną się odwracać od a4 klubu, zresztą odkąd jest nowe forum ja się wyłaczyłem na jakieś 6 miesięcy, dziś stwierdziłem że poszperam poszukam, może komuś pomogę ale się nie da, więc wracam chyba na a6 klub.

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

No i po drugie nowi użytkownicy też szybko odejdą lub będą zakładali wątki które już istnieją a wymaga się od nich korzystania z szukajki która działa w sposób wątpliwy

Nikt Cię tu nie trzyma..... Amen

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentyment najlepsze forum na jakim byłem zarówno pod względem wiedzy jak i użyteczności. Ale widzę że jak się nie szanuje użytkowników to źle wróżę.

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

Właśnie zauważyłem że to nie ten temat, rozmowy o działaniu forum jest w sugestiach, ten wątek miał dotyczyć ELM. Sorrki jakoś samo z siebie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...