Skocz do zawartości
IGNOROWANY

8RN = Eight speakers (active). Fabryczny Subwoofer


e2rd-85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów.

B5 AVANT 99r.

według kodów wyposażenia mam 8RN = Eight speakers (active) radio symphony. Radio gra bardzo ładnie, tylko chciałem was spytać gdzie są te głośniki.

Z przodu przy klamkach(piszczałki) x2

w drzwiach x 2

z tyłu w drzwiach x2

i w bagażniku w tym schowku gdzie jest miejsce na zmieniarkę, jest taka czarna obudowa z napisem subwoofer (fabryczny).

to razem 7. A gdzie ósmy głośnik?

I jeszcze pytanie odnośnie tego subwoofera.

Ostatnio grało radio dość głośno, i akurat patrzyłem do tego schowka gdzie jest ten subwoofer i jakoś nie specjalnie słychać jakieś bassy i jak dotknąłem tej plastikowej obudowy to też nie było czuć jakichś drgań.

Czy to normalne ?

Czy jak ustawię FADER na tył to powinno być słychać subwoofer ? Jak tak właśnie zrobiłem to też nic specjalnie nie słyszałem oprócz głośników w tylnych drzwiach.

---------- Post dopisany 29-11-2013 at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany 10-11-2013 at 14:54 ----------

UP :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozbierałem deski także nie wiem .

Ale z przodu całkiem przyjemny bass czuć, nie wiem czy to zasługa tych 4 głośników w drzwiach (seryjne 2 + 2 gwizdki ), ale wątpię .

Natomiast jak dam żeby grał sam tył, to słychać bardziej te w drzwiach żadnego bass'u nie słychać z okolic gdzie jest subwoofer z tyłu .

Auto pewne i nie rezane, także w kodzie wyposażenia jest

8RN = Eight speakers (active).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centralny na desce z przodu masz ?

99 rok i centralny na desce to nie ta półka audi

---------- Post dopisany at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ----------

głośniki są tylko w drzwiach na desce nie ma żadnego. Tak seryjne głośniki grają dość ładnie. Zapinij vaga i i odczytaj błędy, skoro nie słychać suba to coś tam nie jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak są rozmieszczone te głośniki ? Wyposażenie wyraźnie pokazuje że jest osiem aktywnych głośników "" Eight speakers (active)"" i radio symphony.

Z przodu przy klamkach(piszczałki) x2

w drzwiach x 2

z tyłu w drzwiach x2

i w bagażniku w tym schowku gdzie jest miejsce na zmieniarkę, jest taka czarna obudowa z napisem subwoofer (fabryczny).

to razem 7. A gdzie ósmy głośnik?

Myślałem że jeszcze z przodu jakiś subwoofer jest zamontowany . Bo z przodu bass mocny idzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z subem jest 9 głośników po 2 w przednich drzwiach i po dwa w tylnych tam jest basowy i sopranik i masz swoje 8 aktywnych głośników

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

GŁOŚNIK DRZWI PRAWY TYŁ AUDI A4 B5 99R AVANT (3711804820) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tak wyglądają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli głośnik dwudrożny trzeba liczyć jako TWO SPEAKERS (dwa głośniki) ?

To z przodu te duże nie są dwudrożne ?

Bo rozumiem że za tą siatką przy klamkach są gwizdki (tak dedukuję , bo jakoś nigdy nie zwracałem na to uwagi) Mogę się mylić .

Ale jeśli są tam gwizdki i nadole są dwudrożne to wtedy mamy 6 głośników z przodu .

Kurde sam się w tym już pogubiłem( o jedno piwo za dużo :whistling: ).

i chciałem się zapytać o te aktywne głośniki. Na czym to polega , czy są one jakoś wzmacniane czy cuś ?

Muszę jeszcze raz sprawdzić kody wyposażenia, ale z tego co pamiętam nie ma w nich subwoofera , a na pewno nie jest rezany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przrzód po dwa w drzwi czyli 4 i dwudrożne z tyłu czyli po dwa to kolejne 4 czyli masz 4 z przodu i 4 z tyłu nic więcej. Aktywne to to że są zasilane ze wzmacniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...