Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Han Solo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jestem chyba przekonany, że ten problem to wadliwa konstrukcja układu odpowietrzania karteru, olej nie dostaje się do komory spalania przez nieszczelne uszczelniacze zaworowe, ani pierścienie, po prostu wyciska go do przepustnicy i przez nią do cylindrów... Całe to zjawisko, jakie by nie było jest na pewno kosmiczną wpadą AUDI
  2. Han Solo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.0
    A mnie już jasna qrwica bierze, mojego syna A4 2.0 ALT wezmę kiedyś i podpalę Dzisiaj szybka trasa Katowice - Rzeszów - Katowice, przy wyjeździe z domu zapaliło się info o poziomie, otwarcie maski, problem znika. Na pełnej trąbce do Rzeszowa ( 180-200 km/h ) i szybki powrót. W połowie drogi powrotnej kontrola stanu i co ? ZONK Wlaliśmy 1,5 litra Nie twierdzę, że to na tej trasie aż tyle spalił, syn twierdzi, że ok. 1000 km wcześniej dolewał. I powiem Wam jedną rzecz, samochód sprowadziłem osobiście z Niemiec, kupiona w serwisie AUDI, udokumentowany przebieg 142.ooo, śliczna z zewnątrz a motor syf... Nie kopci z rury, pracuje cicho ale AUDI powinno się wstydzić takiej moto wpadki. Nie będę nic szukał, przerabiał, w październiku idzie do żyda z pełną dokumentacją i informacją o spalaniu oleju. Czas na cabrio w 1.8T. P.S. Powinien powstać taki flashmob, wszyscy użytkownicy ALT powinni wyciągnąć swoje motory i zasypać nimi fabrykę AUDI Następnymi byliby użytkownicy FSI
  3. odpowietrzony masz układ dobrze ?, wyje cały czas na prostych kołach, czy tylko w skrajnym skręcie ?
  4. A może to obrotomierz z sześciocylindrowego silnika ?
  5. American Gangster, łogień z d*py, jak dla mnie
  6. Mam pytanie, jaką skrzynię 6 cio biegową, manualną mogę wrzucić do mojej fury ? Silnik 1.8 T avj, rok 2001
  7. Może nie być cieni przy jednej lampie...
  8. Raczej za szybko... ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ---------- raczej za szybko...
  9. Han Solo odpowiedział(a) na enrike2 temat w Audi A4 B6/B7
    Najpierw termostat
  10. A ja nie mam gazu i na tydzień wychodzi około 300 PLN-ów
  11. Bzdura Gdzie?? Mówimy o myjniach samoobsługowych, wolnostojących (np na stacjach benzynowych), chyba że źle zrozumiałem tekst "mówię tu o ciśnieniowych z grzaniem..." i mówimy o myjniach zamkniętych w hngarach, czy innym pomieszczeniu. źle zrozumiałeś i jak chcesz kontynuować temat to poczytaj troszkę o termo mechanice szkła, szczególnie hartowanego, klejonego itp...
  12. Mylisz się kolego i to bardzo To myjnie samochodowe by się zimą nie wypłaciły, mówię tu o ciśnieniowych z grzaniem... Myjnie nie działają przy ujemnych temperaturach więc nie wiem gdzie robiłeś te testy. Szyba strzeli prędzej czy później przy takim zabiegu dla objaśnienia lejemy na zamarzniętą szybę gorącą wodą, może nie za pierwszym bo one są wzmocnione, ale osłabiasz w ten sposób strukturę i w końcu musi strzelić. PS Jak masz AC i odpryski nie klasyfikujące się na AC, to jest jeden ze sposobów żeby uszkodzić szybę i masz darmową wymianę. Przy letniej wodzie szansa na uszkodzenie jest mała. Pisz wiersze, ja nie skrobię, leję wodą i śmieje się z sąsiadów
  13. Mylisz się kolego i to bardzo To myjnie samochodowe by się zimą nie wypłaciły, mówię tu o ciśnieniowych z grzaniem...
  14. No toś Pan dopirtolił

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.