Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wycie na zimnym silniku


Dawids

Rekomendowane odpowiedzi

Witam rana jak odpalam auto to przy skręcaniu nawet lekko kierą coś strasznie wyje jak już się silnik rozgrzeje nawet trochę to już tego wycia nie ma co mam sprawdzić co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak myślałem jedną już wymieniałem ale wtedy piszczała na wolnych obrotach a to tera strasznie wyje na pewno jutro sprawdzę płyn w jakim jest stanie i czy w ogóle jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszesz jak wróżka już pompe raz wymieniałem nic wielkiego szkoda tylko że wtedy kupiłem używkę jak widać za długo nie posłużyła a dlaczego niby generalny hmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyje tylko rano na zimnym silniku podczas manewrowania wyjeżdżania z parkingu np. później już w ogóle jej nie słychać a czy dobrze odpowietrzony nie mam pojęcia a na prostych kołach nie wyje tylko ja kręcę kierownicą nawet lekko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż temat stary, pozwolę sobie odświeżyć, bo dla mnie akurat aktualny...

U mnie wyje gdy koła mam na wprost, po odpaleniu na lekkim mrozie. Wyje tak w rytmie obrotów silnika i przestaje gdy silnik chociaż trochę się rozgrzeje.

Czy to płyn do kitu, czy pompa?


Ok, widzę w innych wątkach, że trzeba zacząć od wymiany płynu i dobrze odpowietrzyć.

Edytowane przez izek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż temat stary, pozwolę sobie odświeżyć, bo dla mnie akurat aktualny...

U mnie wyje gdy koła mam na wprost, po odpaleniu na lekkim mrozie. Wyje tak w rytmie obrotów silnika i przestaje gdy silnik chociaż trochę się rozgrzeje.

Czy to płyn do kitu, czy pompa?

Ok, widzę w innych wątkach, że trzeba zacząć od wymiany płynu i dobrze odpowietrzyć.

Wymiana płynu pomogła?

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem płyn (z ASO, zielony, dobrany po numerze VIN). Niestety dalej wyje, chociaż zdecydowanie ciszej. Zmienił się też dźwięk. Nie jest to takie typowe wycie, tylko bardziej bzyczenie. Szybciej mu przechodzi, czyli ma trochę większą tolerancję na temperaturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...