Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o analize logów


WodniK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie, proszę was o analizę logów z mojego autka.

Grupy: 010,008,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Dodam, że przed zrobieniem logów sprawdziłem błędy i wyskoczył mi jeden 17965 to go usunąłem i zacząłem logowanie, po logowaniu błąd znów się pokazał jak sprawdziłem. Audiczka zawsze mi słabnie przy ok 3tyś i nie ma mocy ciągnąć dalej, zaczęła więcej też palić. Turbine, egr i cały układ dolotowy czyściłem jakieś 4 miesiące temu. Co w niej jest nie tak? Proszę was o pomoc :)

Chyba wszystko napisałem, jeśli coś mi się przypomni to jeszcze dopisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbina pompuje w kosmos , pewnie kierownice stoją dęba , z loguj jeszcze bs 011 i dynamicznie 011 z odłączonym podciśnieniem od gruszki i do czasu naprawy nie goń jej mocno bo turbo długo nie pociągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbinka do czyszczenia, w bs powinno być z podłączonym podciśnieniem. Jak sobie włączysz 011 bs możesz sobie popatrzeć jak gruszka pociąga sztangę pewnie nie cofa do końca i nie chodzi płynnie. Co do pompek dolej jakiś dodatek do paliwa, pojeźdź trochę i zobaczysz czy się coś poprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już właśnie lałem dodatek jakiś do pompowtrysków i może się trochę poprawiło ale różnica znikoma a silnik mi trochę nie równo pracuję na biegu jałowym i czasami jak jadę na 2 bez gazu to potrafi samochodem zacząć szarpać a dodam, że jadę po prostej drodze więc samochód nie ma dużego oporu. Dziwi mnie tylko to, że turbine czyściłem i pochodziła z jakieś 6 miesięcy.. A co do pompowtrysków to przed wyjęciem turbo sprawdzę jeszcze ciśnienie w cylindrach i oddam je do regeneracji raczej :)

Dzięki wielkie za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...