Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI CONCERT - problem z zapamiętaniem kodu przez radio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnimi czasy okazyjnie kupiłem radio Audi concert - kaseciak (https://imageshack.com/i/f6t0elj) i mam mały problem... Radio jest na oryginalnych kostkach audi i chodzi bez zarzutu. Jedynym minusem jest ciągłe wpisywanie kodu! Radio jest podłączone pod stacyjkę - po włączeniu zapłonu radio się włącza a po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki radio się wyłącza. Takie rozwiązanie jest mi bardzo na ręke bo uniknę zdziwienia że nie mogę rano odpalić bo zostawiłem włączone radio.

Czy jedynym wyjściem żeby za każdym razem nie wpisywać kodu jest zrobienie stałego napięcia bezpośrednio z akumulatora czy jest inny sposób żeby zachować plus'a przez stacyjkę? Może istnieje jakaś kombinacja przycisków na radiu żeby zapamiętało kod? PS. Radio zapamiętuje wszystkie ustawienia (stacje, ustawienia audio...) ale za każdym razem wymaga wpisania kodu.

Ma ktoś jakiś pomysł? Może ktoś się kiedyś spotkał z podobnym przypadkiem?

Opublikowano

ja mam podobnie ale w b6 u mnie trzeba pociągnąć "can" z licznika , ale ty masz b5 z 98 roku więc nie masz "can" . może nie masz podpiętego pinu w radiu "safe""

Opublikowano
  • Autor

gdybym wiedział który pin jest za to odpowiedzialny to bym to sprawdził...

Opublikowano

safe pin jest tylko w navigation plus rns-d

Opublikowano

Są dwa plusy do zasilania radia. Jeden stały do podtrzymywania pamięci itp. a drugi po stacyjce do uruchamiania radia. U Ciebie może te dwa plusy są puszczone przez stacyjkę...:eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Pojawiły sie nowe okoliczności :)

Byłem teraz w mieście i chwilę czekałem na parkingu bawiąc sie... radiem :naughty: i zauważyłem dziwną rzecz... Tak jak pisałem na początku radio zapamiętuje wszystkie moje ustawienia (stacje, ust. audio) ale wymaga kodu jednak nie jest to regułą... Kilka razy zawoła o kod a kilka razy nie :/ O co chodzi?

Opublikowano

może ktoś wydobywał kod z radyjka i jest wgrany nie taki soft ( zastąpony ) i temu radio warjuje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.