Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI CONCERT - problem z zapamiętaniem kodu przez radio


Marcinuch

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnimi czasy okazyjnie kupiłem radio Audi concert - kaseciak (https://imageshack.com/i/f6t0elj) i mam mały problem... Radio jest na oryginalnych kostkach audi i chodzi bez zarzutu. Jedynym minusem jest ciągłe wpisywanie kodu! Radio jest podłączone pod stacyjkę - po włączeniu zapłonu radio się włącza a po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki radio się wyłącza. Takie rozwiązanie jest mi bardzo na ręke bo uniknę zdziwienia że nie mogę rano odpalić bo zostawiłem włączone radio.

Czy jedynym wyjściem żeby za każdym razem nie wpisywać kodu jest zrobienie stałego napięcia bezpośrednio z akumulatora czy jest inny sposób żeby zachować plus'a przez stacyjkę? Może istnieje jakaś kombinacja przycisków na radiu żeby zapamiętało kod? PS. Radio zapamiętuje wszystkie ustawienia (stacje, ustawienia audio...) ale za każdym razem wymaga wpisania kodu.

Ma ktoś jakiś pomysł? Może ktoś się kiedyś spotkał z podobnym przypadkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie masz na radiu naklejki z opisem pinów???

---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ----------

zobacz na drugie zdjęcie z tej aukcji tam jest z tyłu naklejka RADIOODTWARZACZ AUDI A3 A4 A6 TT CONCERT BOSE (3648254886) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwa plusy do zasilania radia. Jeden stały do podtrzymywania pamięci itp. a drugi po stacyjce do uruchamiania radia. U Ciebie może te dwa plusy są puszczone przez stacyjkę...:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły sie nowe okoliczności :)

Byłem teraz w mieście i chwilę czekałem na parkingu bawiąc sie... radiem :naughty: i zauważyłem dziwną rzecz... Tak jak pisałem na początku radio zapamiętuje wszystkie moje ustawienia (stacje, ust. audio) ale wymaga kodu jednak nie jest to regułą... Kilka razy zawoła o kod a kilka razy nie :/ O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś wydobywał kod z radyjka i jest wgrany nie taki soft ( zastąpony ) i temu radio warjuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...