Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Interfejs bluetooth do AFN


mily

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Potrzebuję porady o wybranie interfejsu do AFN:

038 906 018 DG

1.9l R4 EDC 01SG 1625

Mam już interfejs KKL (uprzedzając kolejne zdanie żebym sobie taki kupił), ale chodzenie z laptopem jest uciążliwe tylko po to żeby sobie coś zobaczyć. Znalazłem moduły interfejsowe na BT i łączące się ze smartfonem (rewelacja), tylko nie wiem czy to będzie działać. Potrzebuję odpowiedzi typu że ten i ten interfejs u mnie zadziała. Pod spodem umieszczam linki to modułów które upatrzyłem:

Interfejs obd2 BLUETOOTH ELM 327 NAJNOWSZA WERSJA! (3709996178) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

INTERFEJS DIAGNOSTYCZNY ELM 327 BLUETOOTH BEZKABLA (3695663153) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Interfejs OBD SCAN Bluetooth ELM 327 ELM327 OBD2 (3691970685) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ELM 327 OBD2 Bluetooth MICRO PL ELM327 BT +Wyl Box (3688815709) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Interfejs Micro ELM327 V1.5 BLUETOOTH OBD2 - ID11 (3705572844) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

A może ktoś w Łodzi lub w okolicach Sochaczewa posiada taki interfejs i by był tak miły i udostępniłby mi na 5 minut żeby sprawdzić czy to zadziała??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te interfejsy które podałeś na pewno nie będą gadać z Twoim AFN , protokół obd2 zdecydowanie bardziej rozwinięty jest dla benzynowych silników , w przypadku diesli tylko z tymi nowszymi sterownikami będzie się można dogadać jeśli się nie mylę od EDC 16 ale to też nie ma szału z parametrami i nie wszystkie błędy będą przetłumaczone i dostępne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci dobry człowieku :)

Szkoda pozostaje dalej męczyć się kablem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głownie chodzi mi o to że umieszczam sobie interfejs w złączu lub gdzieś w kieszonce i jak potrzebuje to go włączam i poprzez telefon sobie mogę zerknąć parametry silnika i się pobawić autem. Bardziej do zabawy mi to jest potrzebne, a scaner do zabawy mi się nie sprawdzi, no i droga ta zabawka jest. Celem jest zabawa a nie zarobki, ale dzieki za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...