Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart_poznan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart_poznan

  1. Mam to u siebie zamontowane ,oraz widziałem oryginalnie zamontowane w A4 B7 z rynku amerykańskiego bodajże z końcówki 2007 roku także jak dla mnie jest to bezpieczne rozwiązanie
  2. mam podobne odczucia i objawy co u Ciebie tyle ,ze na 320 mm tez ds założone jakies rozwiązanie ?
  3. czuć pińiądz
  4. Tym razem bym dotarł
  5. Ostatnio wykopałem gdzieś informację od braci z rusi ,że zainstalowali mocowania top tether do avanta B6/B7 od modelu B8 Metalowy hak - 8K9 887 270 Plastikowa górna część - 8K9 887 302 4PK link do artykułu http://audibg.com/forum/index.php?/topic/193324-isofix-top-tether-на-audi-a4-b7/
  6. Bart_poznan odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na sam wygląd to ten IC się nadaje do wymiany
  7. zajrzyj do goodhope w pleszewie
  8. multitronica to chyba nie ma po co chipować
  9. Ja też się pojawię Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
  10. ja umyłem w tym wichrze to do zobaczenia o 17
  11. M1 czy KC Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
  12. Mi tam niedziela pasuje
  13. Pierwiosnki może spot? Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
  14. diesle w trasie ,wpadłbym się ale nie wiem o której będę w poznaniu
  15. haha ja na Gostyńskiej 1
  16. tam zaraz pogonić sam też jechałem do firmy a gdzie Ty stacjonujesz ?
  17. za kombi coś koło 400 zł ale zawsze można ponegocjować
  18. robiłem u nich swoje auto 6 lat i zero problemów
  19. http://solarwind.com.pl/
  20. Bart_poznan odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    4 Bar
  21. Bart_poznan odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w ośce chyba jeszcze szybciej lecą szczególnie jak program jest zrobiony , w quattro to się bardziej rozkłada co do zamienników kiedyś się skusiłem i z punktu było gorzej niż na oryginale co do używek to z exeo jest szansa na najbardziej świeże ale kiedyś ratowałem się samym przegubem wew od a6 c6 konkretnie od 2.7 mulitronic i przeguby wewnętrzne są takie same ktoś kiedyś polecał tą firmę do regeneracji http://www.motomax.pl/www-1/
  22. Bart_poznan odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak się postarasz to zobaczysz od strony silnika naklejkę . odkręć zbiorniczek wyrównawczy i będzie widać prawdopodobnie będziesz miał takie : 8E0407271AT Lewa 8E0407272AT Prawa
  23. Bart_poznan odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    już kiedyś pisałem ,że idzie wsadzić do AVF icka z BRD nawet przy klimie na osobnym pasku mam tak u siebie zriobione
  24. Bart_poznan odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kaju zrób niezależną wycenę u rzeczoznawcy i dalej do radcy prawnego który ma jakieś w tym doświadczenie i zapłacą co do grosza , u mnie po roku dopłacili to co brakowało do wyceny bez sądu poszli na ugodę a i też PZU , jakbyś potrzebował mam kontakt do takiego radcy
  25. Bart_poznan odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli jakie? Nr katalogowy? 4D0 411 327J

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.