Treść opublikowana przez Bart_poznan
-
Prawy intercooler od BRD, TURBO BRD
sam robiłem , graty miałem z 2.0 tfsi od Kolegi z forum + jakieś rury ze szrotu co by połączyć wszytko
-
Prawy intercooler od BRD, TURBO BRD
Ja montowałem jakoś w listopadzie , jeśli masz klime na osobnym pasku to nie jest różowo 2 dni wisiało auto na podnośniku i kombinowałem finalnie wyszło całkiem spoko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
odezwij się na pw
-
B6 DIVISION
tak jak koledzy piszą , sprawdź podciśnienie wakuometrem , zrób basic settings 011 i zobacz czy grucha pracuje w całym zakresie
-
B6 DIVISION
nie ma adaptacji
-
B6 DIVISION
u nas wycieraczki idą z MCE więc albo to albo styk parkowania w silniku wycieraczek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Grzesiek a jak z tymi pierścieniami centrującym do soczewek z B8 można się podpiąć pod przesyłkę ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też wpadnę do was
-
B6 DIVISION
ale we wlepce ?
-
B6 DIVISION
Powiem wam ciekawostkę , dziś oglądałem auto dla kolegi i byłem bardzo zdziwiony ,że we wlepce w aucie i książce oraz na naklejce z vinem w komorze silnika miał oznaczenie AWX a skrzynia 6 biegów FRL
-
Licznik rozładowuje akumulator
w liczniku jest gateway od magistrali CAN i wystarczy że któryś sterownik się nie uśpi i sieć pozostaje w czuwaniu , zdejmij tapicerkę i zacznij od odłączania kostki zamka centralnego z modułu drzwi proponuje od drzwi kierowcy ,miałem kiedyś taki przypadek
-
B6 DIVISION
Tak, dokładnie. Jeden ząbek jest prawie płaski. Jadę do sklepu później i kupię nową rurę. Dzięki wszystkim za pomoc.Natapane z P8 Niestety nowe zamienniki nie zdają egzaminu, ten przy egr kupilem ori nowy i po 3 latach i przebiegu ~60k nie bylo na nim praktycznie sladu zuzycia, a przy turbo to takie "S" kupilem nowe w zamienniku i wytrzymalo moze tysiąc kilometrów i zaczeło juz pracowac i puszcza bokami olej (mimo wiekszego oringu niz ori i zamocowania go poki co na trytki, gdyby nie one waz przy mocniejszym bucie wyskoczylby z turbiny) Jezeli wkretami "przelazles" na wylot przez oba elementy to na bank tymi miejscami spier......la Ci cisnienie. nie spierdziela tyle powiem
-
B6 DIVISION
mi przestały trzymać ząbki na tej rurze od IC do plastikowego dolotu , dwa dyskretne wkręty załatwiły sprawe
-
B6 DIVISION
dobra cena zważywszy na fakt ,że dziś za same pióra trzeba dać koło 120 zł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pech ........ ale cena to rekompensuje
-
B6 DIVISION
brałem od nich głównie przetwornice do różnych aut , ale z tego co pamiętam to palniki d4s produkuje tylko philips i nie było podrób za bardzo
-
B6 DIVISION
Jedynie trzeba zmienić kapsel biegów jeśli nie pasuje i naciągnąć skórę mieszka na ramkę mocującą mieszek do ramki zmiany biegów. Ci są godni polecenia http://www.xenon-serwis.pl/pl/sklep/d4s-xeneco,42,84.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taniej i pewniej będzie poszukać używki , ale jak chcesz to zajrzyj tutaj http://www.phukujawa.com.pl/
- B7 Crew
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zmień mechanika jak mi nic nie wypadnie to się pojawie
-
Projekt AntyTheft - blokada uruchomienia nie do zlamania
gratuluje pomysłu skrobłem coś na pw
-
B6 DIVISION
Nie potrzebuje ktoś zimówek 15 cali na ori feldze alu z B6 ? opony Bridge LM32 195/65/15
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
to teraz masz takie prawie quattro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
po co pytasz w dwóch miejscach jednocześnie ? turbo ma większą wydajność ale by uzyskać lepsze efekty trzeba we fmic albo dual smic zainwestować no i pytanie na ile pompki pozwolą obowiązkowo korekta programu
-
B6 DIVISION
roboty nie jest dużo rozmontowanie trwa chwile bo na starej kulce jest większy luz i wychodzi gładko problem stwarza założenie nowego zestawu bo ciężko go wcisnąć z powrotem na kulkę mi udało się to jakoś udało zrobić ale bez kanału czy podnośnika zapomnij