Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart_poznan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart_poznan

  1. sam robiłem , graty miałem z 2.0 tfsi od Kolegi z forum + jakieś rury ze szrotu co by połączyć wszytko
  2. Ja montowałem jakoś w listopadzie , jeśli masz klime na osobnym pasku to nie jest różowo 2 dni wisiało auto na podnośniku i kombinowałem finalnie wyszło całkiem spoko
  3. odezwij się na pw
  4. Bart_poznan odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak jak koledzy piszą , sprawdź podciśnienie wakuometrem , zrób basic settings 011 i zobacz czy grucha pracuje w całym zakresie
  5. Bart_poznan odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie ma adaptacji
  6. Bart_poznan odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    u nas wycieraczki idą z MCE więc albo to albo styk parkowania w silniku wycieraczek
  7. Grzesiek a jak z tymi pierścieniami centrującym do soczewek z B8 można się podpiąć pod przesyłkę ?
  8. też wpadnę do was
  9. Bart_poznan odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale we wlepce ?
  10. Bart_poznan odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powiem wam ciekawostkę , dziś oglądałem auto dla kolegi i byłem bardzo zdziwiony ,że we wlepce w aucie i książce oraz na naklejce z vinem w komorze silnika miał oznaczenie AWX a skrzynia 6 biegów FRL
  11. w liczniku jest gateway od magistrali CAN i wystarczy że któryś sterownik się nie uśpi i sieć pozostaje w czuwaniu , zdejmij tapicerkę i zacznij od odłączania kostki zamka centralnego z modułu drzwi proponuje od drzwi kierowcy ,miałem kiedyś taki przypadek
  12. Bart_poznan odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak, dokładnie. Jeden ząbek jest prawie płaski. Jadę do sklepu później i kupię nową rurę. Dzięki wszystkim za pomoc.Natapane z P8 Niestety nowe zamienniki nie zdają egzaminu, ten przy egr kupilem ori nowy i po 3 latach i przebiegu ~60k nie bylo na nim praktycznie sladu zuzycia, a przy turbo to takie "S" kupilem nowe w zamienniku i wytrzymalo moze tysiąc kilometrów i zaczeło juz pracowac i puszcza bokami olej (mimo wiekszego oringu niz ori i zamocowania go poki co na trytki, gdyby nie one waz przy mocniejszym bucie wyskoczylby z turbiny) Jezeli wkretami "przelazles" na wylot przez oba elementy to na bank tymi miejscami spier......la Ci cisnienie. nie spierdziela tyle powiem
  13. Bart_poznan odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mi przestały trzymać ząbki na tej rurze od IC do plastikowego dolotu , dwa dyskretne wkręty załatwiły sprawe
  14. Bart_poznan odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobra cena zważywszy na fakt ,że dziś za same pióra trzeba dać koło 120 zł
  15. pech ........ ale cena to rekompensuje
  16. Bart_poznan odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    brałem od nich głównie przetwornice do różnych aut , ale z tego co pamiętam to palniki d4s produkuje tylko philips i nie było podrób za bardzo
  17. Bart_poznan odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jedynie trzeba zmienić kapsel biegów jeśli nie pasuje i naciągnąć skórę mieszka na ramkę mocującą mieszek do ramki zmiany biegów. Ci są godni polecenia http://www.xenon-serwis.pl/pl/sklep/d4s-xeneco,42,84.html
  18. taniej i pewniej będzie poszukać używki , ale jak chcesz to zajrzyj tutaj http://www.phukujawa.com.pl/
  19. Bart_poznan odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    nie podejdzie
  20. zmień mechanika jak mi nic nie wypadnie to się pojawie
  21. gratuluje pomysłu skrobłem coś na pw
  22. Bart_poznan odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie potrzebuje ktoś zimówek 15 cali na ori feldze alu z B6 ? opony Bridge LM32 195/65/15
  23. to teraz masz takie prawie quattro
  24. po co pytasz w dwóch miejscach jednocześnie ? turbo ma większą wydajność ale by uzyskać lepsze efekty trzeba we fmic albo dual smic zainwestować no i pytanie na ile pompki pozwolą obowiązkowo korekta programu
  25. Bart_poznan odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    roboty nie jest dużo rozmontowanie trwa chwile bo na starej kulce jest większy luz i wychodzi gładko problem stwarza założenie nowego zestawu bo ciężko go wcisnąć z powrotem na kulkę mi udało się to jakoś udało zrobić ale bez kanału czy podnośnika zapomnij

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.