Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart_poznan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart_poznan

  1. za stara wersja vaga , nie ma tych kodów w pamieci bys musiał na cos świeższego podjechac
  2. Wymienić idzie , ale oficjalnie się tego nie kupi ani w serwisie ani w innych hurtowniach, pozostaje używka
  3. wystarczy przekodować w liczniku wersje kraju na europe
  4. jeszcze nie widziałem pompy oleju sterowanej elektronicznie a tymbardziej elektrycznie , napewno nie w bkd
  5. a żeby w mój zderzak się ktoś tak pofatygował to był by s line i pdc
  6. Chociaż napisz jaki błąd , w B7 mógł być czujnik zajetosci fotela pasażera
  7. wystarczy wtyczkę od zamka odłączyć i widzi ,że jest zamknięta
  8. Przeczytaj to to dowiesz się wielu ciekawych rzeczy http://www.gdynia.mm.pl/~nazar/PolskiCarAudioFAQ01beta.pdf
  9. DYSTANSE MDF AUDI A4 ( B6 B7 ) , A3 ( 8P ) DYSTANS (4394796443) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ja mam takie i daja rade
  10. ja bym pojechał tak: https://www.google.pl/maps/dir/Lisewo/Blachownia/O%C5%9Bwi%C4%99cim/Droga+Na+Anta%C5%82%C3%B3wk%C4%99+15,+Zakopane/@51.1558967,17.8526218,8z/data=!4m30!4m29!1m5!1m1!1s0x4704d85a372e99af:0x3c805b82cf8c09a0!2m2!1d17.693902!2d52.0831732!1m5!1m1!1s0x4710c7faccfc1051:0x7fb13f9ae84ca878!2m2!1d18.96224!2d50.78505!1m5!1m1!1s0x471694e04f384c31:0x1e1c6b2131976ebd!2m2!1d19.2097782!2d50.0343982!1m5!1m1!1s0x4715f2e5fe04ac5f:0x824355d7d40f29de!2m2!1d19.9776897!2d49.2893819!2m3!1b1!2b1!3b1!3e0
  11. trzeba to wykodować vcds-em czy też innym trzeba wejść w adaptacje w kanale 17 - instruments wejść w adaptcje 10 odczytać kanał 61 i od przeczytanej sumy odjąć licbę 512 wtedy wykodujesz opony
  12. obiecane zdjecie granat +folia carbon
  13. ja mam granat , i okleiłem folią carbon 3 lata się trzyma , jak chcesz pykne fotke
  14. Bart_poznan odpowiedział(a) na ogar temat w Audi A4 B6
    Jeszcze raz sprawdziłem na kartoniki i prawa ma teraz końcówkę 8E0 199 382 AG
  15. Bart_poznan odpowiedział(a) na ogar temat w Audi A4 B6
    brałem ostatnio nówki w serwisie , i zamieniają 8E0199379 AB na BF to jest lewa a prawa 8EO199382 K na AH
  16. i co ciekawe nawet działa
  17. Z racji zmienności pogody KC -2 ,mi tez pasuje 19
  18. To jak tam ze spotem ? Jak cos to sie piszę
  19. nie ma reguł co do koloru i zbiorniczka i obudowy , sam mam AVF i czarną obudowę i czarny zbiorniczek , a widziałem też takie ze srebrną osłoną
  20. ja mam ośkę i też nie dało rady bez odkręcenia wyciągnąć odboju , ale jak zdemontujesz podporę to powinno dać rade
  21. By wymienić odbój odkręć śruby od poduch silnika i pod lewaruj silnik do góry , u mnie dało rade
  22. siemanko kto tam sie pisze jutro na jakiegoś spota ?
  23. Ma ktos może rabat w ASO większy niz 15 % ??
  24. Ktos chetny na spota czy cos ??
  25. jedziesz mówisz ,ze masz grzaną ,wszelakie informacje potwierdzające podaliśmy http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-montaz-dzialanie-przedniej-szyby-podgrzewanej-126049/index10.html#post4020814 tu masz zdjecie wtyczki na podszybiu idącej od szyby

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.