Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart_poznan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart_poznan

  1. modułu z B8 nie zapakujesz , ma zupełnie inną architekturę i wymaga współpracy z innymi modułami z B8 ,platforma B6 i B7 To w zasadzie samo
  2. długie kodowanie nie występowało ani w B6 ani w B7 , występowało w audi A3 8P , i innych modelach vag opartych o platforme 1K1 i 3C0 , czyli passata i golfa V no i oczywyscie we wszystkich wspólczesnych i tam szło uruchomiić opcje wyżej pokazaną dodatkowo szło przełączyć wykonanie świateł do jazdy dziennej na halogeny można natomiast włączyć tzw tryb skandynawski ale tylko jeśli mamy MCE w wersji HIGH zmieniając kodowanie ostatniego bitu na 2 - tryb skandynawski włączone światła mijania i pozycyjne w pozycji włącznika 0 na 4 - canada włączone halogeny i światła pozycyjne w pozycji włącznika 0 Coding 0?xxx: Light Sensor 0 = Light Sensor not installed 1 = Light Sensor installed 0x?xx: Trailer Hitch 0 = Trailer Hitch not installed 1 = Trailer Hitch installed 0xx?x: Headlights 0 = Halogen Headlights 1 = Xenon Headlights 0xxx?: Country 1 = Rest of World 2 = Northern Countries (Finland, Sweden, Norway, Denmark) 3 = USA 4 = Canada
  3. Zdejmij mały pasek pk ze sprezarki i będzie o jedno jasniej
  4. Powiedz tylko jakie błędy masz w silniku , ESP i skrzyni
  5. Autoelektronika Kędzia ul Gostyńska 1/1
  6. Pracuje , a mieszkam w sumie też niedaleko
  7. jak pali się funkcja safe tzn ,że immo jest aktywne i normalne jest to iż zapala i gaśnie po chwili , rozumiem ,że diagnostykę juz zrobiłeś ? są jakieś błędy ?sprawdź w podglądach zegarów czy rozpoznają kluczyk , i jakie błędy są w sterowniku silnika ,kolejne pytanie czy nie padł Ci jakoś ostatnio akumulator
  8. laguna w zadnej postaci nie jest dobra
  9. w zasadzie fotele są recaro ale w tej barwie nie spodziewałem się ich
  10. Kurde ja myślałem ,że środek granat to dramat a tu jednak nie .... Audi A4 22600.00 PLN. - otoMoto.pl
  11. na scianie grodziowej nieopodal zbiorniczka z płynem chłodniczego (najlepiej go odrkęcić i wypiąć wtyczkę zyskasz większy dostęp) masz takie pare wtyczek szara jest do czujnika obrotów wału , powinien byc na łączeniu silnika i skrzyni biegów , generalnie dojdziesz po przewodzie
  12. ale lotka od sline może na klape wlecieć fajne autko
  13. Tomek jakbyś chciał to za piwko dostaniesz ramkę popielnika nie mam
  14. ja miałem kiedyś pomysł żeby zamiast przeciwmgielnych zrobić stopy , a przeciwmgielne dać na tą żarówke co pierwotnie jest stop w sumie wystarczy piny przełożyć
  15. misano czy sprint ;D
  16. AWX w tym roczniku sygnalizował usterki mruganiem lampki świec żarowych , włączyć się chyba nie da z tego co pamiętam check engine występował dopiero w B7
  17. czyli zatrzymujesz się pod sklepem albo czekasz na kogoś a wiaterek dalej chula
  18. zaczyna się od wężyków później podmiana zaworka , ocena pracy sztangi i na koniec turbina , zazwyczaj wystarcza czyszczenie samej geometrii
  19. AUTO KLIMA zajrzyj tutaj mi pomogli dosyć szybko
  20. czujniki G450 są bardzo awaryjne , mogą zafałszowywać informacje o rzeczywistym stanie zapełnienia filtra bo to min z nich wyliczane jest zapełnienie , należy sprawdzić również wężyki idące do czujnika pod kątem nieszczelności . Nie baw się w używki nowy czujnik kosztuje niecałe 200zł
  21. jesli go nie ma to nie ma , te dwa dowolnie połącz skasujesz błedy z sterownika airbag i będzie hulać
  22. obojętnie , a nie masz jeszcze przypadkiem brązowego ??
  23. w passatach B6 padający rygiel unieruchamiajacy samochód to standard w B8 rzadziej ale też się zdarza a i jeszcze jedno , nowy rygiel jest czysty tzn trzeba go dopisać do auta więc albo dobry serwis kluczowy albo ASO
  24. w razie czego to mi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.