Treść opublikowana przez Bart_poznan
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1. Arkadiush 2. Miedzik 3. Maxcudo 4. Skubi + Gosia 5. slo + Werka 6. rosool88 7. Gwerty (może da rade) 8. Szymanek31 (jak zdąży z meczu) 9. Lele + Papuga 10. Qbazulu 11. Baartas (może się pojawi) 12.Bart_poz to i ja zasilę dzisiaj szeregi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam kolegów , mam takie pytanie prośbe , czy jest ktoś z poznania ew okolic kto posiada B6 w roczniku 2001-2002 , muszę sprawdzić czy Moduł komfortu uwidzi moje klucze(pilota) czy też nie ,co bym w ciemno nie musiał kupować komfortu Pozdrawiam i czekam na odzwe , a co do syt na drodze z Kalisza do poznania przez wrześnie 2,5 H
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Kolego powiedz no od czego masz włącznik świateł z ostatnich zdjęć wnętrza albo daj jakiś nr części
-
Zapala się kontrolka
Sprawdź też błędy silnika , zapalająca sie trakcja może sygnalizować problem z mocą dostarczaną przez silnik , kontrolka trakcji może zapalić się gdy w silniku awarii ulegnie przepływka, bądź któryś z cylindrów jest powyżej progu spalania stukowego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak naklejki mamy i ramki Ramki też mam, ale chciałem jedną naklejkę, abyście mnie na mieście mogli rozpoznać Dajcie znać co z tymi przetwornicami ---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ---------- a właśnie... teraz w niedzielę jest spotkanko? wiem wiem, że chciałeś tylko naklejkę ale ramki chyba chciał daniel_sen4 Ja rameczki mam,chciał ten koleś co był srebrnym avantem b6 Ja ja rameczki chciałem , także jakoś na spocie sie zgadamy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema , nie wałęsa sie komuś po garażu środkowa kratka zderzaka do B6 ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czyli M1 po 16.00 ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też sie piszę na spota ! tylko dajcie znac where
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jak tam kroi się jakiś spot ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pepin odezwij sie co do tego uchwytu na kubek na pw:)
-
[Seat ASV] Zatkany intercooler- możliwe to jest?
weź pompke vacu ręczną i odsysaj sztangę ręcznie , zdarza się ,ze po regeneracji nie ustawią progu max ładowania tam gdzie trzeba i później lipka
-
[VW Transporter 2.5 R5] Proszę o analizę logów
musiałbyś zrobić logi dynamiczne dla 11 grupy , błąd dotyczy odchyłki w regulacji ciśnienia doładowania , pytanie w którą stronę ale logi powinny to wyjaśnić
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Od Wczoraj zawitałem do grona posiadaczy audi A4 po przesiadce z Passata B5 wybór padł na A4 B6 Avant 1.9 AVF . Serdecznie witam wszystkich forumiczów