Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zapala się kontrolka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, po przejechaniu około 40-50km zapala mi się ta kontrolka:

20121103271.jpg

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi? Z góry dziękuje:hi:

Opublikowano

esp się wyłącza, czyli generalnie jakaś awaria układu hamulcowego, należało by podpiąć pod vag'a i sprawdzić błędy... :hi:

Opublikowano

Dokładnie vag powinien rozjaśnić temat

Opublikowano

obstawiam czujnik pedału hamulca

Opublikowano

Albo kabelek od któregoś czujnika ABS/ESP przerwany.

Opublikowano

Po wyłączeniu i ponownym włączeniu silnika gaśnie ?

Zapewne czujnik pedału hamulca, jak kolega wyżej pisał.

Podpięcie pod VAG'a powinno rozwiać wszelkie wątpliwości.

Opublikowano
  • Autor

Tak po wyłączeniu i ponownym włączeniu silnika gaśnie.

Opublikowano

Ja mam to samo, nie przejmuj sie i jezdzij dalej :)

Opublikowano

Sprawdź też błędy silnika , zapalająca sie trakcja może sygnalizować problem z mocą dostarczaną przez silnik , kontrolka trakcji może zapalić się gdy w silniku awarii ulegnie przepływka, bądź któryś z cylindrów jest powyżej progu spalania stukowego

Opublikowano
  • Autor

Musze poszukać kogoś kto ma VAG'a. Z autem jest tak, że wcisne mu na gaz i w tym czasie prawie nie reaguje, dopiero po chwili dostaje ostrego kopa i wtedy lubi puścić czarną chmurkę dymu.

Opublikowano

kontrola trakcji zapala sie tez jak masz rozregulowany kont wtrysku lub z nim cos nie tak

Opublikowano

Jak by padł czujnik pedału hamulca to też powinien świecić ABS i kontrolka od hamulca ręcznego a to się widzę nie wyświetla:) nie ma co wróżyć z fusów trzeba zapiąć VAGA:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zamówię VAG'a i jak przyjdzie to dam znać jakie są błędy.

Opublikowano

ja też tak miałem...w tym samym czasie gdy opadała temperatura silnika na wskaźniku oświecała się kontrola trakcji...

sprawdź czy ci właściwie wskazuje temp silnika?

u mnie po wymianie czujnika G62, jak ręką odjął...

Opublikowano
  • Autor

Nie wskazuje mi dobrze temperatury silnika, prawdopodobnie termostat do wymiany.

Opublikowano

nie chodzi o to czy wskazuje dobrze, tylko czy nagle opada....u mnie właśnie w ten sposób pojawiała się kontrolka trakcji, w momencie opadania wskazówki na na zegarach... gdy wpadłem na pomysł poruszać kablami od czujnika G62 okazało się że gaśnie....i tak do następnego razu...lub zgaszenia silnika... dlatego odkryłem rzeczywistą przyczynę, bo VAG niczego nie pokazał.

Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie :hi:, odczytałem błędy i wykryło taki oto błąd w zakładce ABS Brakes. Zakładka Engine czysta od błędów.

1 Fault Found:

00526 - Brake Light Switch-F

36-10 - Open Circuit - Intermittent

Opublikowano
Witam ponownie :hi:, odczytałem błędy i wykryło taki oto błąd w zakładce ABS Brakes. Zakładka Engine czysta od błędów.

1 Fault Found:

00526 - Brake Light Switch-F

36-10 - Open Circuit - Intermittent

No to chyba czujnik pedału hamulca lub przewód do niego, bo coś nie łączy

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za odpowiedź, a gdzie on się znajduje?

Opublikowano
Dzięki za odpowiedź, a gdzie on się znajduje?

Nad pedałem hamulca

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.