Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart_poznan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart_poznan

  1. Ewentualnie czy jest możliwość aby do tego sterownika zasięgu świateł jakoś podłączyć na krótko jakiś rezystor, czy coś aby nie waliło błędami i robiło test, do czasu kiedy uzbieram graty do dalszego modzenia? nie ma takiej możliwości , chciałem tak zrobić u siebie i na początku było ok lampy robiły test ale sterownik jest na tyle inteligentny ,że jak ma stałą wartość wysokości czujników to tak po 8-10 km wywala usterkę czujników co za tym idzie kupiłem 2 czujniki średnio 130 za sztukę i teraz jest ok:)
  2. młodego ode mnie z roboty mieszka w okolicy
  3. pytanie kiedy
  4. w niedziele to wiesz można jechać
  5. a nie masz pompy ze starego zbiornika ? poza tym poproś kogoś by pokręcił a Ty wyjmij kanapę i sprawdź czy słychać pompę. Na marginesie jeśli jeździsz na gazie i masz mało paliwa w zbiorniku tzn jeśli pompa nie jest zanurzona w całości to istnieje ryzyko ,że się przegrzeje i zatrze , dotyczy to również pomp które leżały nie wiadomo ile czasu , po odparowaniu paliwa potrafi się wytrącić twardy osad który jest w stanie uniemożliwić zasysanie pompie paliwa lub inne uszkodzenia układu . musiał bym sprawdzić czy w quattro nie ma dodatkowej pompy do przetaczania paliwa między komorami
  6. Również dzięki za spota
  7. Maciej ale teraz to sobie żarty stroisz ? im to bym ursusa nie oddał http://www.chiptuning.poznan.pl/zajrzyj tutaj kolego
  8. Ty to się max już niczego nie boisz W163 ?? 8 wtrysków 2 turbiny i zarąbiście jebiący się EGR merc sedes było 270CDI brać mniej rumaków ale mniej problemów
  9. Ja moge być 16.30 KC
  10. a gdzię będziecie ?? KC ?
  11. Można prosić o namiary na tego gościa? http://www.phukujawa.com.pl/ jakiś spot w wekend ?
  12. w poznaniu jest gość nazywa się kujawa , ale naprawa manualnej skrzyni nie jest wiele tańsza od naprawy automatu;)
  13. ja teź mam program od roberta z góry i hamownia u sarnowskiego wypluła 168 km i 380 nm 70 tys zrobione na programie i spoko jak chcecie z hamownią to wczesniej dałem linka http://tuneforce.pl/ w zasadzie to moi sąsiedzi ale u nich jeszcze nie byłem
  14. zajrzyj jeszcze tutaj http://tuneforce.pl a co do goodhope to polecam
  15. Pepin jak coś mam ten map sensor o który pytałeś
  16. Ja będę pewnie po 17
  17. Jak się wyrobie to wpadnę na chwilę
  18. Dla Ciebie może tak , ale sterownik klimatyzacji dąży do utrzymania we wnętrzu zadanej przez Ciebie temperatury i jak ustawisz temp 21 stopni to w zależności od aktualnej temperatury wewnątrz będzie odpowiednio mocno grzał lub chłodził i tak w kółko by utrzymać temperaturę wnętrza.
  19. jeśli masz sprawny i niecieknący egr to to CI wystarczy http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3219311420350-WA710558-O16049-zawor-egr.html
  20. Cos ktos dziś ?
  21. macać nie macać niosło się na całą kastę , co do starości grata to nowy nie jest , ale szczerze wole wiedzieć czym jeżdżę niż kupować nowsze "konstrukcje"
  22. wypowiem się odnośnie tematu bo walczyłem u siebie rok z takim zjawiskiem , winne temu są tylko i wyłącznie przeguby wewnętrzne mój pech polegał na tym ,ze pokusiłem się na zamienniki i nie było prawie wcale poprawy to tez zaczęliśmy szukać gdzie indziej wymieniłem całe zawieszenie silnika ( 2x poduszki silnika 1x skrzyni i te 4 w wózku ) nie mówię ,ze to nic nie dało ale drgania nie zniknęły , sprawę rozwiązało założenie używanych ale oryginalnych przegubów po wybraniu z kilku udało się znaleźć takie w dobrym stanie i co teraz w końcu jest przyjemność z jazdy nic nie drga
  23. Najczęściej takie zjawisko jak mówi turzol zdarzy się jak jakiś as mechanik przeczyści pompki szczotką drucianą , ale mało który się do tego przyznaje . Miałem już kilka takich przypadków
  24. Bart_poznan odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    szybkie pytanko , czy dokładka s - line tylnego zderzaka bez rur do diesla czy są różnice miedzy sedanem i avantem ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.