-
Piszczenie przy skręcie na maxa, drganie kierownicy przy skręcaniu WIDEO
to na pewno nie to co opisujesz kucik12 bo jak mialem przeglad to wszystko zostalo przetrzepane i nic nie cieknie, wszystkie gumy i oslony sa ok.
-
Piszczenie przy skręcie na maxa, drganie kierownicy przy skręcaniu WIDEO
Witam, od jakiegoś czasu czuje na kierownicy dziwne drganie przy skręcaniu, uczucie takie jakby jakiś pasek się ślizgał czy coś takiego, no i do tego dziwne popiskiwanie przy skręcaniu - filmik : https://www.youtube.com/watch?v=hAY8XYd-2wg&feature=youtu.be , ma ktoś jakieś pomysły co to może być ?
-
Pisk przy skęcaniu kierownica audi a4 b7
możliwe lecz gdy mi sie zapiekło sprzęgiełko to praktycznie przy nawet delikatnym dotknięciu kierownicy, spod maski wydobywały się mega dziwne dzwieki a tu kolega pisze ze jak do oporu przekręci to piszczy
-
Kontrolka BREMSE przy skręcaniu w prawo
płyn jest na srodku zbiorniczka dokładnie pomiędzy min - max Myślisz że jak skeczasz w prawo to też jest pomiędzy ? To ciecz więc się przemieszcza przy przechyle i załącza czujnik. Dolej na początek płynu jak Ci radzą wszyscy i zobaczymy co dalej z tym.. ok a powiedz mi jeszcze czy potrzebuje konkretnego płynu do konkretnego modelu auta czy wystarczy jakis zwykły płyn
-
Kontrolka BREMSE przy skręcaniu w prawo
płyn jest na srodku zbiorniczka dokładnie pomiędzy min - max
-
Kontrolka BREMSE przy skręcaniu w prawo
Witam, mam taki problem w swoim audi , mianowicie po wymiane opon na zimowe pojawia mi sie komunikat na wyswietlaczu: BREMSE i razem z kontrolką zaciśniętego ręcznego, migaja na czerwono ale po chwili ustaje... Dzieje się to tylko gdy przy wiekszej predkosci wchodzę w troszkę ostrzejszy zakręt w prawo. Ma ktoś jakieś pomysły ? Może to jakis kabelek przetarty ? czy coś poważniejszego ? Pozdrawiam
-
Drgania lewarka zmiany biegów
staralem sie jak najlepsza kupic... fakt moglem chinczyka bupic za 100 zl lub 50 na allegro ale po co ladowac sie pozniej w koszta wymiany poduszki pod skrzynia i 2 pod silnikiem zgadzam sie. tylko ori AVON sie nadają ,wszelkie inne nawet lmo sie nie nadają . AVON to ori poduszka olejowa ,a lmo zwykła guma ( wiem bo rozebrałem tego troche ) lepiej sprawną nawet używke kupić AVON i sie róznice czuje od razu tego mi nie zaproponowali w sklepie
-
Drgania lewarka zmiany biegów
Lemforder 190 zł noo jeżeli Ty wsadzasz zamienniki to nie znaczy że każdy robi tak samo
-
Drgania lewarka zmiany biegów
tak + prawa poduszka silnika powoli kwalifikuje się do wymiany ale myśle że ona nie ma nic wspólnego z tym drżeniem ok poduszka wymieniona, jest troszke lepiej ale to jeszcze nie to...
-
Dwa wycieki pod maską - mam się martwić ? foto
ahaa, pierwsze słyszę.. muszę o tym poczytać, dzięki
-
[B6 AVF/AWX] Max prędkość ?
ja 190 na prostej i mysle że jakbym miał ze 2 km prostej to do 200 by poszła ale ciężko było juz od 160... ale co się spodziewać po kombiku
-
Dwa wycieki pod maską - mam się martwić ? foto
co to jest OCT ?
-
Dwa wycieki pod maską - mam się martwić ? foto
a to zaślepienie egr to czymś skutkuje ? auto zachowuje się jakoś inaczej ? i w takim razie po co ten zawór tam jest skoro można go zaślepić ?
-
Dwa wycieki pod maską - mam się martwić ? foto
Witam, mam 2 miejsca w których silnik mi sie poci w audi 1 to jak sie nie myle jest na rurze od intercoolera : oraz zawór erg ale słyszałem ze to normalne i powinien sie pocic ale żeby aż tak ? prosze o odpowiedzi czy mam się martwić, lub co ew wymienić lub uszczelnić , dodam że trochę oleju mi ubyło.
-
Drgania lewarka zmiany biegów
dziś beda sprawdzone to dam znać co i jak z tym sprawdzony, poduszka do wymiany, jutro bedzie wymieniona i zobaczymy czy drgania znikną
jootem
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta