Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jootem

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. to na pewno nie to co opisujesz kucik12 bo jak mialem przeglad to wszystko zostalo przetrzepane i nic nie cieknie, wszystkie gumy i oslony sa ok.
  2. Witam, od jakiegoś czasu czuje na kierownicy dziwne drganie przy skręcaniu, uczucie takie jakby jakiś pasek się ślizgał czy coś takiego, no i do tego dziwne popiskiwanie przy skręcaniu - filmik : https://www.youtube.com/watch?v=hAY8XYd-2wg&feature=youtu.be , ma ktoś jakieś pomysły co to może być ?
  3. możliwe lecz gdy mi sie zapiekło sprzęgiełko to praktycznie przy nawet delikatnym dotknięciu kierownicy, spod maski wydobywały się mega dziwne dzwieki a tu kolega pisze ze jak do oporu przekręci to piszczy
  4. płyn jest na srodku zbiorniczka dokładnie pomiędzy min - max Myślisz że jak skeczasz w prawo to też jest pomiędzy ? To ciecz więc się przemieszcza przy przechyle i załącza czujnik. Dolej na początek płynu jak Ci radzą wszyscy i zobaczymy co dalej z tym.. ok a powiedz mi jeszcze czy potrzebuje konkretnego płynu do konkretnego modelu auta czy wystarczy jakis zwykły płyn
  5. płyn jest na srodku zbiorniczka dokładnie pomiędzy min - max
  6. Witam, mam taki problem w swoim audi , mianowicie po wymiane opon na zimowe pojawia mi sie komunikat na wyswietlaczu: BREMSE i razem z kontrolką zaciśniętego ręcznego, migaja na czerwono ale po chwili ustaje... Dzieje się to tylko gdy przy wiekszej predkosci wchodzę w troszkę ostrzejszy zakręt w prawo. Ma ktoś jakieś pomysły ? Może to jakis kabelek przetarty ? czy coś poważniejszego ? Pozdrawiam
  7. jootem odpowiedział(a) na jootem temat w 1.9TDI
    staralem sie jak najlepsza kupic... fakt moglem chinczyka bupic za 100 zl lub 50 na allegro ale po co ladowac sie pozniej w koszta wymiany poduszki pod skrzynia i 2 pod silnikiem zgadzam sie. tylko ori AVON sie nadają ,wszelkie inne nawet lmo sie nie nadają . AVON to ori poduszka olejowa ,a lmo zwykła guma ( wiem bo rozebrałem tego troche ) lepiej sprawną nawet używke kupić AVON i sie róznice czuje od razu tego mi nie zaproponowali w sklepie
  8. jootem odpowiedział(a) na jootem temat w 1.9TDI
    Lemforder 190 zł noo jeżeli Ty wsadzasz zamienniki to nie znaczy że każdy robi tak samo
  9. jootem odpowiedział(a) na jootem temat w 1.9TDI
    tak + prawa poduszka silnika powoli kwalifikuje się do wymiany ale myśle że ona nie ma nic wspólnego z tym drżeniem ok poduszka wymieniona, jest troszke lepiej ale to jeszcze nie to...
  10. ahaa, pierwsze słyszę.. muszę o tym poczytać, dzięki
  11. jootem odpowiedział(a) na adi55 temat w 1.9TDI
    ja 190 na prostej i mysle że jakbym miał ze 2 km prostej to do 200 by poszła ale ciężko było juz od 160... ale co się spodziewać po kombiku
  12. co to jest OCT ?
  13. a to zaślepienie egr to czymś skutkuje ? auto zachowuje się jakoś inaczej ? i w takim razie po co ten zawór tam jest skoro można go zaślepić ?
  14. Witam, mam 2 miejsca w których silnik mi sie poci w audi 1 to jak sie nie myle jest na rurze od intercoolera : oraz zawór erg ale słyszałem ze to normalne i powinien sie pocic ale żeby aż tak ? prosze o odpowiedzi czy mam się martwić, lub co ew wymienić lub uszczelnić , dodam że trochę oleju mi ubyło.
  15. jootem odpowiedział(a) na jootem temat w 1.9TDI
    dziś beda sprawdzone to dam znać co i jak z tym sprawdzony, poduszka do wymiany, jutro bedzie wymieniona i zobaczymy czy drgania znikną

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.