Treść opublikowana przez Bart_poznan
-
B6 DIVISION
przednie gumy są takie same do wszystkich wersji
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wpiszę się może okoliczności pozwolą 1. Czechcu 2. Maciej 3. 3r4 4. Ishkez 5. Sajnajek 6. Bart_poz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
śrem ma obwodnicę od strony gostynia/rawicza także powinno być spoko wszystko zależy od pory dnia , bo w pewnych godzinach i miejscach korków nie miniesz
-
B6 DIVISION
poka foto . Pany wie ktos moze jaki jest opornik na przepływce w 1,9 avf ten opornik to termistor potocznie czujnik temperatury zasysanego powietrza , aczkolwiek w avf z numerem wkładu 055 nie powinno go być bo tam czujnik temp. jest w map sensorze
-
B6 DIVISION
Ktoś ma może jakiś namiar na zamienniki spryskiwaczy reflektorów do B6 ?
-
B6 DIVISION
albo taka dobra pompa , albo zajrzyj do przekaźników pod ECU
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to co tam starszyzna robimy jakiegoś spota jutro ? Maraton do 16 także na 17 KC można by się spotkać
-
B6 DIVISION
powinny być nagwintowane otwory
-
Bujanie, mocny przechył się auta w zakrętach
Tył gdzieś 700 zł a przód trzeba polować z 3.0 Tdi Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
-
Bujanie, mocny przechył się auta w zakrętach
zainwestuj w stabilizatory z rs4 , mam 1BA i wrzucone staby na komforcie nie ma wielkich strat a bujanie znika bezpowrotnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to może stara gwardia ustali jakiś termin i się spota zorganizuje ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To dla pewności lista, 1.czechcu 2. Bart_poz Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 TDI PD] Czujnik temperatury paliwa
Czujnik temperatury raczej się nie psuje , najprawdopodobniej masz uszkodzone kable we wtyczce do tego czujnika , znajduje się on na wężu powrotnym do filtra paliwa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja dzisiaj nie dam rady , ale za tydzień jak najbardziej Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
A wiesz gdzie takie łapy mozna dostac ? Czy trzeba samemu dorabiac ? z tego co widziałem to łapy są wspawane w bude także by jakoś to trzeba wyrzeźbić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://www.podnosniki-szyb.com.pl/tu zajrzyj
-
B6 DIVISION
jak chcesz mam nową bo zmieniałem na 4 szyby oddam za 50 zł z wysyłką
-
B6 DIVISION
Panowie czy licznik z końcówka T podejdzie zamiast czerwonego z końcówka G ?
-
B6 DIVISION
Car audio system w Mielcu
-
B7 Crew
nie podejdzie , superb ma mniejsze czujniki pdc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też jestem za
-
B6 DIVISION
od b7 nie pasuje , błotnika nie przykręcisz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też jestem za
-
B8 TrOOOOp
Hej , ktoś może z was odblokowywał video in motion w A4/A5 2015 rok ?
-
B6 DIVISION
ja mam vredestein ultrac vorti 225/45/17 , i jestem bardzo zadowolony