Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Swiatla mijania do jazdy dziennej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

Wie ktos czy da sie zmodyfikowac instalacje modulu centralnej elektryki tak, zeby na pozycji 0 swiecily tylko swiatla mijania bez postojowek, tylnych i podswietlenia deski?

Opublikowano

faje by to było

Opublikowano

chyba da się to ogarnąć programem... właśnie wczoraj kolega mi o tym mówił tylko że on wspominał o tym że same halo się świeciły

Opublikowano
  • Autor

Dopytasz please?

Opublikowano

ok jutro podpytam ale jak chciałem żeby mi to ogarną to powiedział że nie ogarnia tego bo nie ma programu ,,, ale cierpliwości na pewno znajdą się tutaj magicy co ci w tym pomogą ale jutro jeszcze podpytam może chociaż podpowie do kogo z tym uderzyć

Opublikowano

z modułu MCE nic nie zrobisz by halogeny się zaświeciły jako dzienne

ewentualnie można MCE przekodować na skandyanwie wtedy po zapłonie na 0 się zaśiwęca światła :wink:

Opublikowano
  • Autor

Mam tak teraz, ale nie chce postojowek i podswietlenia deski.

Opublikowano

moduł sprawdza się w 100%

jeśli masz xenon lub bixy to jedno z lepszych rozwiązań,

na pewno lepsze to od pseudo ledów doklejanych do wszelakiej maści samochodów

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

właśnie że się da tak zrobić, tylko trzeba miec możliwość włączenia długiego kodowania w vcds w module komfortu. Na bajt 0 ustawiasz tylko bit4 i masz światła mijania które świecą się tylko jeżeli spuścisz hamulec ręczny. tył się nie swieci wogóle. Do tego jak zmniejszysz sobie natężenie światła na 51% (bo tyle możesz min) to zmniejszy się dodatkowo zużycie mocy prawie o polowę. Ja mam niestety mk 8E0907279N na którym dlugie kodowanie nie dziala i własnie zastanawiam sie nad zmiana na mk 8E0907279L

Opublikowano

długie kodowanie nie występowało ani w B6 ani w B7 , występowało w audi A3 8P , i innych modelach vag opartych o platforme 1K1 i 3C0 , czyli passata i golfa V no i oczywyscie we wszystkich wspólczesnych i tam szło uruchomiić opcje wyżej pokazaną dodatkowo szło przełączyć wykonanie świateł do jazdy dziennej na halogeny

można natomiast włączyć tzw tryb skandynawski ale tylko jeśli mamy MCE w wersji HIGH

zmieniając kodowanie ostatniego bitu

na 2 - tryb skandynawski włączone światła mijania i pozycyjne w pozycji włącznika 0

na 4 - canada włączone halogeny i światła pozycyjne w pozycji włącznika 0

Coding

0?xxx: Light Sensor

0 = Light Sensor not installed

1 = Light Sensor installed

0x?xx: Trailer Hitch

0 = Trailer Hitch not installed

1 = Trailer Hitch installed

0xx?x: Headlights

0 = Halogen Headlights

1 = Xenon Headlights

0xxx?: Country

1 = Rest of World

2 = Northern Countries (Finland, Sweden, Norway, Denmark)

3 = USA

4 = Canada

Opublikowano

faktycznie masz rację, wczoraj przesiedziałem pół nocy nad tym. Szkoda że nie ma długiego kodowania bo wtedy naprawdę możliwości były by większe. Ciekawe jakby zapakował do B7 modul komfortu z b8 (bo ponoć ten model ma) czy by dał efekt.

Opublikowano

za halogeny macie bankowy mandat, kazdy patrol wam to powie ,i pewnie da. halogeny to halogeny.

rozmieszenie świateł do jazdy dziennej musi być takie:

- wysokość od 250mm do 1500mm od podłoża

- szerokość do 400mm od obrysu

- odległość świateł od siebie min. 600mm

Opublikowano
faktycznie masz rację, wczoraj przesiedziałem pół nocy nad tym. Szkoda że nie ma długiego kodowania bo wtedy naprawdę możliwości były by większe. Ciekawe jakby zapakował do B7 modul komfortu z b8 (bo ponoć ten model ma) czy by dał efekt.

modułu z B8 nie zapakujesz , ma zupełnie inną architekturę i wymaga współpracy z innymi modułami z B8 ,platforma B6 i B7 To w zasadzie samo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.