Skocz do zawartości
IGNOROWANY

woda na podlodze pasazera przod a4 b6


risones

Rekomendowane odpowiedzi

Witam problem j/w przeszukalem juz i udroznilem kanaly odplywowe a woda dalej sie pojawia i to w duzej ilosci ale tu uwaga tylko przy intensywnych opadach

mokro jest tylko na srodku jakby butelka wody pekla w schowku i ciekla na srodek miejsca na nogi pasazera boki i sciana grodziowa sucha, w czasie ulewy obserwowalem i nic nigdzie nie widac zeby cieklo dajcie jakas wskazowke bo jak przyjda przymrozki to auto od srodka bede musial skrobac :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni temu znalazłem gdzie mi leciała woda dam ci instrukcje jak znaleźć przyczynę

- Demontujesz fotel pasażera

- Demontujesz Schowek

- Demontujesz listwy boczne i słupka ( zaznaczyłem na zdjęciu )

IMG_20131111_185755.jpg

- Następnie odczepiasz wykładzinę ( ja miałem ją przymocowaną tylko przu tynelu środkowym )

- następnie podwijasz wykładzine w kierunku kanapy tylnej

- Następnie wychodzisz z auta lejesz wode na szybe przednią po chwili wchodzisz do auta i widzisz gdzie ci woda wycieka

100 % znajdziesz gdzie ci leci woda musisz troche po rozbierać ale to pomoże :)

daj znać jak już znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyba byla wymieniana niedawno ale wszesniej tez tak sie dzialo, walczylem caly czas z odplywami poodpychalem i teraz czekam na deszcz:decayed: mam nadzieje ze to nie bede musial rozbierac auta, ale jak to nie pomoze to sie za to wezme, instrukcja Radka napewno sie przyda:hi: zastanawiam sie tylko ktoredy tam ci woda podciekala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...