Skocz do zawartości
IGNOROWANY

identyfikacja przewodu/wtyczki


mo2

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie od czego jest ta wtyczka? Znajduje się ona w miejscu zmieniarki w sedanie (zmieniarki brak...) Raczej nie ma to znaczenia , ale mam system bose. Jeżeli kabel jest od zmieniarki to czy może ktoś powiedzieć od jakiej, ponieważ nie wygląda mi na ori. Kiedyś chyba była też navi, przy okazji demontowania w celu naprawy głośników z tylnej półki znalazłem antenę gps, więc może to od napędu do cd z mapami? ijq1.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne się pod Ciebie bo też coś takiego zalega mi z lewej strony w gabażniku. U mnie nie było bose ani żadnych innych wynalazków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, za bardzo nie moze to byc od ori zmieniarki poniewaz Audi mialo takie modele:

Delta CC (Blaupunkt); zmieniacz (Alpine z logo Audi - 4D0 35 111 APE)

audi1oem.jpg

Radio to Delta CC z szerokim przodem ale gałki pod wyświetlaczem z lewej stony. Zmieniacz dedykowany tylko pod ten model radia.

Audi

radio: Concert, Chorus II (MJ2001) Symphony, Navi MFD oraz VW: Beta 5, Gamma 5, Gamma Betle; Seat Scala, SKODA MS501

zmieniacz: Panasonic z logo Audi lub VW

Podłączenie radia ze zmieniaczem:

aucochan.jpg

Zadne z tych gniazd nie pasuje do tego co na foto.

Podaje link do strony gdzie sa opisane wszystkie gniazda i wtyczki radiowe i rowniez OEM zmieniarki: Kablomania - Studio 24 - www.studio24.prv.pl

Zaden producent nie ma takiego wtyku.

Nawigacja tez odpada bo ogladalem ori navi do A4 i maja inna wtyczke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zerkne w domu i potwierdze czy to od nawigacji

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe. Uchwyt w podłokietniku jest, wzmacniacz pod tylna półką też, antena obecna. Tylko do czego miałby być ten kabel podłączony?

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany 27-11-2013 at 15:55 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2013 at 15:51 ----------

Żadnych więcej pomysłów? Tylko 2 osoby na forum mają taką wtyczkę? No to kolejny rebus, czyli pozostałe kabelki :decayed: Oczywiście proszę o identyfikację 96pi.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uooo, takiego czegos to ja nie mam, tylko ta duza wtyczke.

Może to od modułu transformersa, tylko ktoś wymontował bo go wkurzało że wiecznie auto samo włóczyło się po mieście. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...