Treść opublikowana przez porki18
-
Problem po wymianie turbiny
Koledzy posiadam a4 2.0 TDI bpw. Wymieniłem turbinę na brd używka 106 tyś nalotu oraz dołożyłem intercooler. Problem polega na tym że turbina wstaje zaczyna porządnie pompować przy 2800 obrotow. Sprawdzone na hamowni. Może jest ktoś z Trójmiasta by pomóc?
-
A4 b7 BPW Prośba analiza logów
Powiecie coś jeszcze na temat logow z turbo , przepływki??
-
A4 b7 BPW Prośba analiza logów
Około 15 tys km temu regenerowana turbina. Jednak od pewnego czasu zaczął pojawiać się problem z turbo. Przy prędkości około 120/130km brak mocy. Wymieniłem n75 org nowy. http://vaglogi.pl/log-011_003_1HaLTD4.html
-
Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E
Panowie jeśli mam rnse + org zmieniarką czy dolozony aux będzie się gryzl z zmieniarką? Czy muszę się wpinac przy radiu czy mogę przy zmieniarce? Dzięki za inf
-
Spalanie 9L
Sprawdziłem czujnik g62. Na blacie jest równo 90 a czujnik pokazuje 79-81 wymiana?? Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Spalanie 9L
No właśnie sa Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Błedy AIRBAG
Friday,09,March,2018,20:23:29:54500 VCDS Version: Release 17.8.0 Running on Windows XP x86 www.Ross-Tech.com Address 15: Airbags Labels: 8H0-959-655-94.lbl Control Module Part Number: 8H0 959 655 E HW: 8H0 959 655 E Component and/or Version: Airbag 9.42 H09 1840 Software Coding: 0071114 Work Shop Code: WSC 00672 785 00200 VCID: 3C76B9547FBF43A696-8068 4 Faults Found: 01316 - ABS Control Module 004 - No Signal/Communication - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00100100 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 9 Reset counter: 39 Time Indication: 0 01317 - Control Module in Instrument Cluster (J285) 004 - No Signal/Communication - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00100100 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 9 Reset counter: 39 Time Indication: 0 00474 - Control Module for Immobilizer 004 - No Signal/Communication - Intermittent - MIL ON Freeze Frame: Fault Status: 10100100 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 7 Reset counter: 255 Time Indication: 0 01312 - Powertrain Data Bus 004 - No Signal/Communication - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00110100 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 6 Reset counter: 255 Time Indication: 0
-
Spalanie 9L
I mam ten blad w sterwoniku silnika bład Powertrain Data Bus P1651
-
Spalanie 9L
a jak pompki sa ok?? czy?? myslalem nad uszczelniaczami czy narazie sobie odpuscic??
-
Spalanie 9L
ale moze cos mi z tego juz powiesz .. a jak nie to wieczorem polece na obwodnice i zrobie wszytskie tak jak z opisu
-
Spalanie 9L
http://vaglogi.pl/log-001_o5BNT2.html http://vaglogi.pl/log-003_R9pEV.html http://vaglogi.pl/log-004_PP51u6.html http://vaglogi.pl/log-011_eXqkzLV.html http://vaglogi.pl/log-013_qtxEIp.html http://vaglogi.pl/log-018_fdJm1.html http://vaglogi.pl/log-003_011_et0X69B.html I mam ten blad w sterwoniku silnika bład Powertrain Data Bus P1651 sorry teraz jak otworzylem link zobaczylem ze w dynamicznym mam dwa razy 011:(
-
Spalanie 9L
Zrobie logi tak jak Kamil pisał. Zobaczymy co powie... Mam teraz rowniż bład Powertrain Data Bus P1651... masakra
-
Spalanie 9L
No i sory nie dodałem szybciej ze był wymieniany rozrząd... No i twraz na biegu jałowym mam drgania silnika (których szybciej nie było Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Spalanie 9L
Wrzucam foty po przejechaniu około 25km Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Spalanie 9L
Grupa 18 Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Spalanie 9L
Foty silnik zimny, bieg jałowy. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Spalanie 9L
Panowie macie pomysł od czego zacząć??
-
Spalanie 9L
Po dzwonie wyciągnełem silnik .. wymiana poduszek, zaklepanie krucca od pompy vacum, wyczysiłem egr, przepustnicę,wyminiłem turbo(zregenerowane) Obecnie problem z wysokim spalaniem 9-10L. Czy może być to wina przepływomierza??
-
Prawy intercooler od BRD, TURBO BRD
Koledzy podrzuci ktoś foty z. Montażu drugiego icka? Czy komuś udało się zamontować w bpw? Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Regenarcja napędu pompy oleju w Audi A4 B7 2.0 TDI
Dzięki, po napisaniu posta na nast stronach znalazłem inf o firmie. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
wymiana turbiny na większą (2.0 tdi BPW)
Koledzy mam zregenerowane turbo z bpw. Ale pytanie czy ktoś przerabial ten krociec redukcję z turbo na wąż? Czy wgl jest sens coś z tym rzezbic?
-
Regenarcja napędu pompy oleju w Audi A4 B7 2.0 TDI
Witam. Czy jest ktoś może z Trójmiasta? Kto by zajął się moja pompa z bpw?? Najlepiej jakby sam ją wyciągnął... Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Pośba o ocenę logów BPW wyjazd na Chorwacje pilne
Kolego ja miałem uszkodzony N75. Od dołu wgl się nie zwijał dopiero jak wkrecił się ponad 2 tys zaczynał jakoś jechać... więc pewnie twoje n75 zdechło lub niedługo padnie
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
za***ista fura:)
-
przód A4 B7 Cabrio - taki sam jak w limo ?
Lampy kolego są takie same jak każde b7.. Wymiana tylko blotnikow i maski... Maska jest dłuższa a błotniki wyższe porównując do b7 sedana czy kombi Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka