Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problemy po przełożeniu silnika


majkel1983

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. wiosna tego roku musialem zmienic silnik. niestety facet ktory mi to zrobil nie byl doskonalym fachowca. jak sie okazalo zalatwil mi motor z symbolem AEB gdy moj bylANB. pierwsze co to okazaly sie problemy z podcisnieniami. pozniej jakos do tego doszedl ale dla mnie auto to nie zbiera sie tak jak przed awaria. wymienilem rowniez turrbine. ktora teraz co dziwne przepuszcza bo z przodu na uszczelce znajduje sie czarna sadza. i przy dodaniu gazu do konca dochodzi slyszalne buczenie z silnika gdy popuszcze lekko gazu od razu znika. za duo juz zainwestowalem w ten samochod i nie zamierzam go sprzedawac. chce go doprowadzic do stanu w ktorym go zakupilem. jesli ktokolwiek ma jakies pomysly prosilbym o jakas podpowiedz. thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem na VAG-u byl problem z sonda lamba ktora wymienilem.byly jakies wersje wzmacniane????

bo gdy bralem turbine po naprawie to facet ktory mi ja oddawal mowil cos o baczku przy turbinie ze u niego normalnie jest z jednym wyjsciem a u mnie byly dwa wyjscia z tego baczka. i pytal sie czy nie byla jakos wzmacniana. ma to cos do znaczenia????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że byłeś na VAGu, ale czy była to diagnostyka czy chłopskie podłączenie interfejsu przez gościa który wie tyle co nic i odczytanie prostych błędów? VAG to nie tylko błędy, ba dla niektórych to jedynie mniejsza część możliwości diagnostycznych tego sprzętu. Podstawa to logi statyczne i dynamiczne. Bo nie zawsze musi być wywalony błąd jeśli coś nie działa prawidłowo, w drugą stronę nie każdy błąd świadczy o awarii danego podzespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...