Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANB] Srebny sedan


marys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Audi sprowadzone z DE kupiony od prywatnej osoby nie Turasa, książka serwisowa prowadzona do samego końca.

MODEL: Audi A4 99 Lift

SILNIK: 1.8Turbo 20v

MOC: 110/150km

MODY POD MASKA: za dwa dni :)

ZAWIESZENIE: 1BE sportowe zawieszenie / wstrząs absorpcji

UKLAD HAMULCOWY: Seria

KOLA: Obręcz koła ze stopów lekkich 7 jx16h2 et45

NADWOZIE: Seria

WNETRZE: Climatron, wspomaganie, regulowana kolumna kierownicza w 2 płaszczyznach, immo, 3 ramienna skórzana kierownica S4, wykończenia drewnem, pełen FIS, tempomat, ele szyby 4x + domykanie z kluczyka, ele podgrzewane i sferyczne lusterka, kluczyk scyzoryk + centalny i bagażnik pilot, 4x Airbag, skórzana czarna tapicerka, grzane d*py, elektryczna regulacja lędźwia, przednie siedzenie regulowane w dwóch płaszczyznach + pasażera tak samo, skórzany podłokietnik, dzielona kanapa tylna + podłokietnik, ESP, ABS

AUDIO: Radio Audi Concert 8 głośników system Boss + 6CD zmieniarka

Plany: Za dwa dni jedziemy do WST Grudziądz i zakładamy Blo Off properfekt II może wpadnie jakić Fmic + bost zobaczymy co wyjdzie przy rozmowie na ten temat, następnie lecimy na Hamownie i Chip do BRK. Oczywiście na sezon 2014 planuje założyć gwint no i felga jakaś wpadnie, ale już nie 9,5J

Zdjęcia robione kalkulatorem, ale jakiś podgląd jest, ogólnie samochód nadaje się do czyszczenia generalnego łącznie ze środkiem

f3638ba87d400652m.jpg1a66a36108ed1c29m.jpgd94d7b42f84df9aem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy co to za mody jutro wpadną :whistling:

Fajny wypas, jak dla mnie czegoś mu braQuje :decayed:

Ogarniaj pakiet startowy i niech służy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw co z tego będzie po powrocie na pewno opowiem co tam wyszło nie liczę na wiele tylko oby coś tam dało.
Wczoraj wymieniłem wszystkie płyny filtry no i olej Motul 8100 X-Cess 5W-40 wedle waszych zaleceń, także założyliśmy Blo Off

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

Byliśmy na Virusie Audi wypluło na serii 147,9 i 242mn po chipie 194,1 km i 310,9nm
ae4ddd975fae7bf5m.jpg38d3c88ca6095ed5m.jpg

Edytowane przez marys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw co z tego będzie po powrocie na pewno opowiem co tam wyszło nie liczę na wiele tylko oby coś tam dało.

Wczoraj wymieniłem wszystkie płyny filtry no i olej Motul 8100 X-Cess 5W-40 wedle waszych zaleceń, także założyliśmy Blo Off

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

Byliśmy na Virusie Audi wypluło podstawowej mocy 147,9 i 242mn po chipie 194,1 km i 310,9nm

http://images65.fotosik.pl/400/ae4ddd975fae7bf5m.jpghttp://images63.fotosik.pl/400/381479b7b5c3384cm.jpg

żeby było mało wrażeń na powrocie wieśniak wymusił pierwszeństwo i by ratować audi poszedłem poboczem zahaczając lewą stroną o znak uszkadzając interculer i połamane plastiki nadkole błotni, zderzak po czym auto straciło na mocy, jedno nas uratowało nie jechaliśmy szybko inaczej była by kasacja.

http://images61.fotosik.pl/400/0559eb8c21d97f41m.jpghttp://images64.fotosik.pl/401/a85d43ff7567a0b1m.jpg

Będę teraz potrzebował waszej pomocy w sprawie interculera i wszelkich części plastikowych do nie go idących jaki innych potrzebnych mi plastików. Pisać na PW

Przykra sprawa ;/ Ale nie poddawaj się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze sprawca nie spierdolil i poniesie konsekwencje. szkoda autka. ty masz tam aeb?? jak wrazenia po podniesieniu mocy. jaki masz boost teraz? i pokaz jak zamontowany jest blow off

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik mój to ANB z blo off mam małe problemy jeszcze go dokładnie nie rozpracowałem, ale ogólnie auto przez niego głupieje. Zamontowany jest za stara DV blo off to properfect II wrażenia po virusie są po prostu niesamowite moc jest wyraźnie odczuwalna tak jak by doszło mu ze 100km a nie ponad 40 całkiem inny samochód. sprawca nie uciekł, martwi teraz mnie zbieranina gratów odpowiednich a najbardziej ten inter w sumie culery są nowe, ale nie ma tych plastikowych osłon, a ja mam to połamane wszytko tam, dzwoniłem do panów z BRK mam sprawdzić co pierwsze icka bo na 99% jest nieszczelność, mam nadziej ze to tylko to, a nie grubsza sprawa utraty mocy

---------- Post dopisany 05-12-2013 at 12:48 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2013 at 22:45 ----------

Więc tak części do Audika już czekają w garażu, ogólnie trzyma mnie tylko lakiernik przed działaniem mam nadzieje, że w sobotę poskładam całość do kupy, co do wyceny szkody przez towarzystwo ubez InterRisk jest po prostu komedią lub parodią i będziemy z nimi walczyć. Dziś już na mikołajki kupiłem Audikowi nowy akumulator Varty Blu Dynamic 60ah 540a by zima nie stwarzała problemów :)

---------- Post dopisany 13-02-2014 at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany 05-12-2013 at 12:48 ----------

Tak żeby nie było że nic się nie dzieje w audiku jutro zmieniamy sprzęgło docisk AJL, zapisałem się się na forum po Downpipe zobaczymy co z tego będzie, zmieniony filtr paliwa, po wymianie czujnika położenia wałka rozrządu pompy hamulcowej i sterownika ABS oraz wszelkie podciśnienia, nowe poduszki silnika i skrzyni, nowy przegub, dodatkowo doszedł wskaźnik doładowania w kratkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...