Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampka kabiny - czerwone diody przód.


Jarszo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ostatnio spotkałem się w Passacie B6 z fajnym czerwonym podświetleniem z podsufitki na drążek zmiany biegów - ostatnio przeglądając foty Waszych Audi napotkałem się na panel oświetlenia z takimi diodami. (te 2 górne)

OBHAvHi.jpg

Więc teraz mam pytanie. Czy mogę bezproblemowo kupić cały ten panel na allegro i wymienić go ze swoim?

np. ten PODSWIETLENIE WNETRZA AUDI A4 B5 FL LAMPKA KABINY (3648725031) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Lub może da radę kupić takie diody, wywiercić dziurki i podłączyć ?

PS. Kiedy to się świeci? po przekręceniu zapłonu? Zapaleniu pozycyjnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się włącza w raz z podświetleniem przycisków na desce i w lampce. Można samemu spokojnie sobie to zrobic tylko trzeba sobie ładnie ustawic żeby świeciło w odpoiednie miejsca. Chyba jedna dioda jest bardziej do przodu ustawiona i swieci bardziej na radio a druga bardziej na lewarek skrzyni biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer 8E0 919 063 A. Tu masz opisane co i jak :)http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-montaz-elementow-pakietu-oswietlenie-kratek-nawiewow-lampki-przedniej-13568/index4.html

Ogólnie mówiąc, mając pod ręką śrubokręt krzyżakowy, wiertarke i trochę chęci to całość zamkniesz w 10 min ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampki ori z diodami lataja w sieci po 4-7 dyszek i wystarczy wyjąc stara i zamontować ta z diodami i koniec roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem to niedawno, kupiłem i wymieniłem cały panel-zajęło mi to 5 minut.

Tam jest zasilanie, więc wpinasz tylko kabelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te diody kosztują ok. 50zł prawda?

Panel też gdzieś tyle... A to tylko kwestia wywiercenia dziurki, co nie jest problemem. Więc chyba musiałbym zamówić je w sklepie i zamontować.

Podpina się w taki sposób tak? j0cc.jpg

Nr katalogowy na pudełku to 8E0 919 063 A

129008557aef7082med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te diody kosztują ok. 50zł prawda?

Panel też gdzieś tyle... A to tylko kwestia wywiercenia dziurki, co nie jest problemem. Więc chyba musiałbym zamówić je w sklepie i zamontować.

Podpina się w taki sposób tak? http://imageshack.us/scaled/large/580/j0cc.jpg

Nr katalogowy na pudełku to 8E0 919 063 A

http://images45.fotosik.pl/245/129008557aef7082med.jpg

Nabijasz posty czy lubisz powtarzać to co ktoś pisał 'zdanie' wyżej lub podał do tego link? :) nr katalogowy przecież Ci podałem a w linku masz rysunek jak to podłączyć tylko zrobiony z innego kąta ... opis też jest dość łopatologiczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...