Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawieszenie S LINE jak rozpoznac ?


tomek.pt

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem wczoraj a4 b8 s-line i...nie podoba mi się praca zawieszenia,czyję praktycznie każdą dziurę i trzęsie jak w karawanie:beksa:co moge zrobić ,żeby było choc odrobine bardzej komfortowe? mam opony 16.Proszę o poradę.pozdrawiam wszystkich właścicieli slicznotek z Ingolstadt:peace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz tak złe odczucia zmień na standard 1BA :kwasny: ,na swój zawias znajdziesz szybko nabywce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw amory 1BE i zmień sprężyny na Pro-Kit chociażby - najtańsza opcja poprawy resorowania :wink: i różnica będzie dość wyraźna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo miałem w B6 - 205/55 R16, zawieszenie 1BE i była mega padaczka - rzucało gablotą strasznie i bardzo sztywno wybierało nierówności - najgorzej poprzeczne :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

---------- Post dopisany at 09:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:37 ----------

dzięki bardzo,na początek spróbuje ze sprężynami a potem zobaczę.Pozdrawiam.

---------- Post dopisany 22-11-2013 at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2013 at 09:37 ----------

Jeszcze jedno pytanie bo przyznam się ,ze fachowcem nie jestem,wystarczy kupić same sprężyny standardowe i wymienić?i czy spręzyny 1BA będą grać z amorkami 1BE?dzięki z góry i pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będą - jeśli chcesz zamieniać na 1BA, to tylko i wyłącznie kompletne amory+ sprężyny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale,ale KOval81 najpierw piszesz że same sprężyny a amory zostawic a teraz że komplet:shock3:to jak w końcu?

a może ma ktoś a4 b8 z nie wytłuczonymi amorami i sprężynami 1BA i chce się machnąć na 1BE?:decayed:

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ----------

mój przebieg to 66500km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podrzuć namiary jak znajdziesz ale cały czas nie wiem czy wystarczy tylko sprężyny zmienić czy muszę z amorkami?

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

To jest zasadnicze pytanie:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale,ale KOval81 najpierw piszesz że same sprężyny a amory zostawic a teraz że komplet:shock3:to jak w końcu?

a może ma ktoś a4 b8 z nie wytłuczonymi amorami i sprężynami 1BA i chce się machnąć na 1BE?:decayed:

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ----------

mój przebieg to 66500km

A i owszem piszę, bo najpierw napisałeś, że masz 1BE i chciałbyś coś poprawić w jego pracy, dodatkowo zmniejszając prześwit - zasugerowałem założyć Pro-Kit do amorów 1BE, bo one są przeznaczone do pracy z krótszą sprężyną.

Później się dopytujesz, czy sprężyny od 1BA (wysokiego, komfortowego zawieszenia) będą dobrze pracować z amorami usportowionymi z zawieszenia 1BE, prawdopodobnie, aby poprawić komfort jak mniemam - zasugerowałem więc w TAKIEJ SYTUACJI, nie robić takich druciarstw, tylko w celu poprawy (zdecydowanej) komfortu zmienić całość na 1BA.

Mam nadzieję, że teraz moje przesłanie zrobiło się zrozumiałe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to jasny i prosty przekaz jak...sprężyny do a4:banan:

---------- Post dopisany at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ----------

A co do pytania to nigdy nie chciałem zmniejszyc przeswitu wręcz przeciwnie pytałem jak zwiększyc komfort jazdy,aber:wink: so wie so danke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, teraz patrzę - rzeczywiście to ja przysnąłem przy pierwszym poście - "czuję praktycznie każdą dziurę" zinterpretowałem po swojemu, że chcesz zmniejszyć dziurę :facepalm::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna zachowujesz się jak rydzyk i masz na myśli tylko jedno:slina:.o co Ci chodzi z tą dziurą?dostałem 25 pkt.karnych za to,że niechce zmniejszyć dziury w swojej audi?czy to coś złego?.Zapachniało mi to...:facepalm: wioską.

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ----------

znaczy się wiosną:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...