Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[1,6 ADP]Pasek,rolka czy pompa wodna też?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć ja mechanikiem nie jestem ale z kolegą który nim jest mam zamiar wymienić pasek rozrządu i nie wiem jak jest z pompą wodną czy wymienia sie to automatycznie razem ;) proszę o podpowiedzi w temacie :053: :?:

[ Dodano: 30-12-2006, 10:27 ]

przeprszam nie dopisałem 1,6 ADP :one:

Opublikowano

pompa napędzana jest paskiem rozrządu więc przy jednej robocie warto :621:

Opublikowano

ale przy wymianie paska i rolki nie jest konieczne wymienianie pompy?? no chyba ze cos z nia nie tak jest :027:

Opublikowano
  • Autor

Nie zaobserwowałem wycieków płynu teżnie ubywa więc sądze że jest sprawna ale jeżeli pracuje to razem to może warto wymienić :?: :D

Opublikowano

W 1.6 ADP Pompa nie jest na rozrzadzie, tylko normalnie napedzana z paska wieloklinowego od alternatora

Opublikowano
  • Autor
W 1.6 ADP Pompa nie jest na rozrzadzie, tylko normalnie napedzana z paska wieloklinowego od alternatora

Skoro tak to pompe mogę wymienić w późniejszym terminie :/ jeśli będzie taka potrzeba :D

A teraz moge wymienić pasek i rolke napinającą :) DZIęKI pozdro

Opublikowano

ja tez nie wymieniałem pompy choc wszelkie prawidła mówią żeby wymienić ale rzeczywistośc jest inna i tak jak wcześniej pisali pompa nie ma nic wspólnego z rozrządem więc jeśli masz kasiorę to zmieniaj jak nie i pompa działa dobrze to ją olej ;) nowa też może chlasnąć nie ma regóły choć to mniej prawdopodobne no ale ori to ori

Opublikowano
Skoro tak to pompe mogę wymienić w późniejszym terminie jeśli będzie taka potrzeba

A teraz moge wymienić pasek i rolke napinającą DZIęKI pozdro

Ja też tak zrobiłem.

Opublikowano
W 1.6 ADP Pompa nie jest na rozrzadzie, tylko normalnie napedzana z paska wieloklinowego od alternatora

no właśnie też mi się tak wydawało... Ale nie byłem 100% pewien...

Opublikowano
  • Autor
ja tez nie wymieniałem pompy choc wszelkie prawidła mówią żeby wymienić ale rzeczywistośc jest inna i tak jak wcześniej pisali pompa nie ma nic wspólnego z rozrządem więc jeśli masz kasiorę to zmieniaj jak nie i pompa działa dobrze to ją olej ;) nowa terz może chlasnąć nie ma regóły choć to mniej prawdopodobne no ale ori to ori

Cze :) kasiory nie mam bo jeszcze rano cieszyłem się ładnie wyglądającym autkiem a 30 minut temu jechałem z córką od lekarza i wybiegł mi dość duży pies iiiiiiiii zderzak do klejenia i wkładki też poleciały :diabelek: może ktoś ma takie to kupie :?:

Opublikowano

a nie lepiej uzywany kupic z giełdy,szrotu i w kolorze może znajdziesz :/ bo klejenie to nie bardzo chyba że trochę no ale to by trza widziec i tak się ciesz że pies a nie krowa g:D

Opublikowano
  • Autor
a nie lepiej uzywany kupic z giełdy,szrotu i w kolorze może znajdziesz :/ bo klejenie to nie bardzo chyba że trochę no ale to by trza widziec i tak się ciesz że pies a nie krowa g:D

:D pies był spory ale nie aż tak i nie miał łatek a zderzak nie jest aż w tak złym stanie kumpel mechanik zna gości którzy w tych srawach potrafią robić cuda ;) ale z dołu te czarne plastiki po bokach i długi po środku :zly: został tylko jeden mały. Pozdro

Opublikowano
W 1.6 ADP Pompa nie jest na rozrzadzie
:oops:
Opublikowano
  • Autor

Ok :zdziw: racja to już poza tematem sorki :030: postaram się nigdy więcej nie gniewajcie się na nowicjusza :053:

Opublikowano

z tego co pamiętam to w 1.6 nie jest na rozrządzie a jak nie wydaje żadnych odgłowów to zostaw ją bo wsadzisz jakiegoś hajtaja i Ci sie rozleci za 20 tys hehe ;) a z wymina nie będziesz miał problemów bo to na oddzielnym pasku jest :one:

Opublikowano
  • Autor

:) Dzięki chyba tak zrobie skoro nie trzeba rozbierać rozrządu do wymiany pompy, to zostawie ją w spokoju bo narazie jest ok.

A tak pozatym to życze udanej zabawy sylwestrowej :564: wszystkiego dobrego w nowym roku :)

Opublikowano

dobra, wyjaśnione.

Jak ktoś chciałby dopisać coś co mogłoby pomóc to pisać to któregoś "niebieskiego" :diabel:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.