Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wydech Rs4


Lutek90

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pytanie do znawców w temacie czy do mojej b7 2.0 TFSI podejdzie bez problemu kompletny wydech od rs4 ??

Foto podglądowe

$_12.JPG

czy trzeba będzie coś modzić żeby go upchnać ;> :D?

Z tego co widzę wizualnie tochyba tylko trzeba by było ostatni element z 2 przerobić na 1 wyjście bo jak wiadomo do kolektorów jest dojscie na v8 zrobione a w 2.0 tfsi będzie na 1 wejście tak dobrze to widzę:>?

Czy lepiej ogarnąć coś samemu z kwasówki znaczy się oddać do znawcy żeby dobrze pospawał powiedzmy coś w ten deseń ?

35d1382c-b514-40ca-8474-d0524a22a97a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że chodzi Ci o to że mam mieć napęd quatro ?? bo mam AWD ...:( ?? czyli najlepszym rozwiazaniem będzie sobie samemu dostosować i kwasówkę zrobić i jakiś sportowy środkowy z końcówkami powiedzmy milteka dorzucić żeby miało to jakiś dzwięk i coś tam delikatnie do mocy dorzucić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle że masz mieć, ale jak masz przedni napęd to więcej pracy w przerobieniu, jak masz quattro to za środkowym lub przed nim przerabiasz na jedną rurkę i powinno CHYBA pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Przymierzam się do wymiany samych końcówek tego kształtu i średnicy :decayed:

Dlatego chciałbym się dowiedzieć jakiej średnicy są te na fotce i czy podejdą do oryginalnego zderzaka :decayed: Znalazłem kilka ciekawych wylotów ale te od RS-a bija je na łepek:wink: Dzieki za wszelkie info.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...