Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Awaria licznika, zegarów!


largovinch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, auto po miesiącu stania w garażu zostało odpalone i po nie jakichś 500 metrach padł licznik, wszystkie wskazówki oraz wskazania licznika są w stanie takim jak przy zgaszonym aucie. Do tego czasu wszystko chodziło tak jak należy. Test zegarów się nie powiódł ponieważ nie można nimi sterować również z komputera. Prosze o pomoc co to może być, padły całkiem? Może jakaś pamieć? Co robić, grzebać przy nich czy szukać nowych? ADR 95r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena? Daj foto.

---------- Post dopisany 08-12-2013 at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany 23-11-2013 at 21:06 ----------

Numer mojego licznika to 8d0919033c co moge zamiast niego wsadzic? Interesował by mnie z dodatkowymi zegarami jakis, temp oil i volt da sie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko się da ale do temp oil potrzebna nowa miska z olejem.

Najszybciej podepnij inny licznik do sprrawdzenia. Obojętnie fis czy bez. Masz imo poza zegarami to nie trzeba kombinacji. A jak już chcesz kombinować to wkładaj szafę z full fiss z polifta. Jak mniej to przedlift z fis ale to już odpowiednim wątku :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko się da ale do temp oil potrzebna nowa miska z olejem.

Najszybciej podepnij inny licznik do sprrawdzenia. Obojętnie fis czy bez. Masz imo poza zegarami to nie trzeba kombinacji. A jak już chcesz kombinować to wkładaj szafę z full fiss z polifta. Jak mniej to przedlift z fis ale to już odpowiednim wątku :whistling:

Przyjacielu, nie opowiadaj bzdur :) do przedlifta nie trzeba miski, wystarczy czujnik w podstawe filtra. Napiecie bedzie zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foto obecnie niemożliwe gdyż jestem poza domem. Jest to licznik z czterema zegami ,pierwszy model. Stan licznika ok.175 tys. Licznik pozostał mi po zmianie na licznik z sześcioma zegarami. Cena 50+kw. Jednak problem jest w tym że wracam dopiero na Święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...