Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poduszka silnika-odbijak


gremlin112

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Zabrałem się za wymianę poduszek w mojej A4.Jednakże napotkałem się z małym problemem,ponieważ po zmianie poduszek drgania są przenoszone na cały samochód.Poduszki są oryginalne gumowo-olejowe jedynie tzw.odbijak na przednim pasie jest gumowy i po długim namyślę stwierdziłem,że to on bo dotyka jednej ze ścianek metalowej ramki która ma ograniczyć jego ruchy podczas przyśpieszania kiedy to silnik unosi się do góry...I tu zaczynają się schody ponieważ i nie ma tam żadnej regulacji niby są fasolki ale tylko góra dół a u mnie trzeba by było przesunąć ją w bok.

Fasolek bocznych nie jestem w stanie wykonać ze względu na to że owe fasolki są przy samych krawędziach blachy...Być może ktoś wie albo przerabiał coś podobnego to bardzo proszę o pomoc.

PS.Drgania przenoszone są tylko na wolnych obrotach jak silnik jest zimny po przejechaniu kilku kilometrów znikają tak jakby guma zrobiła się bardziej miękka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze poluźnij śruby od poduch i śruby z tych "fasolek"

Następnie odpal silnik poczekaj z 5 sekund i wyłącz go wtedy poduchy ułożą się w swoim miejscu,następnie wyreguluj sobie tak obudowę odbojnika żeby nie dotykała odbojnika.

Nie wiem skąd masz mało miejsca w poprzek.

Widziałem już oba odbojniki tzn z przed i polifta,oba z obudową i nigdy nie miały ciasno,może ktoś już zmienił ten odbojnik z innego modelu stąd taki coś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...