Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] drgajace reflektory


kbibi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam a wiec mam lampy VALEO zauwazylem ze drgaja w nich lustra lampa sama w sobie jest zamocowana OK czy ktos wie o co tam chodzi jak to jest zamocowane w srodku? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może silniczek ma spory luz, albo coś się ułamało... Musisz wyjąć lampę, zdjąć osłonę i obadać co tam nie gra... Rozumiem że masz lampy przedliftowe? Nie zmieniałeś na zespolone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc tak jak rafalekx napisal ze urwalo sie ciegno od silniczka albo mocowanie, mozesz to sprawdzic, podjedz pod sciane i zacznij regulowac swiatla do gory i na dol tak zebys widzial czy chodza wtedy bedziesz wiedziel czy to od regulacji czy trzeba szukac dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy zespolone jeden silniczek dziala a drugi nie ale to i tak bez roznicy bo oby dwa drżą nie wazne w jakim polozeniu sie znajduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy zespolone jeden silniczek dziala a drugi nie ale to i tak bez roznicy bo oby dwa drżą nie wazne w jakim polozeniu sie znajduje

No to skoro zespolone i tak jak napisałeś to wina tylko i wyłącznie silniczka lub mocowania silniczka do lustra... Innej opcji nie ma. Rób tak jak pisałem na początku wyjmij lampy zobacz co tam się dzieje, wyjmij silniczki i załóż jeszcze raz, ale najprawdopodobniej są do wymiany, módl się żeby to tylko silniczki były, bo jak Ci mocowanie poleciało to trochę więcej zabawy, a silniczki za 40-50 zeta kupisz :tongue4: A może masz tylko źle włożone te silniczki? :mysli: Ale przecież to 5 sekund roboty i inaczej nie da się włożyć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze byc inna opcja Ja tak miałem , żle zamocowana lampa :gwizdanie: dokręciłem ( w sensie dobrze ustawiłem ) i było po sprawie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...