Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bezpiecznik Elektryki fotela


Lutek90

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie znalazłem w necie listę z oznaczeniami do poszczególnych bezpieczników dla audi a4 b6/b7 teraz tylko pytanie nie ma oznaczenia odnośnie pompowania lędzwi w fotelu który bezpiecznik za to odpowiada , bo prawdopodobnie musiał mi umrzeć bo nie działają oby dwa przednie fotele.

Bezpieczniki%20w%20kabinie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz o bezpieczniku ,że tam jest ulokowany do foteli koło modułu MCE ?? Jeśli tak to jutro zerknę z rana i to posprawdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A działały wczesniej ? ja mialem taki przypadek ze ktos zmienił fotele a nie dołozył instalacji :wink:

Hihi dobre ;)

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupiłem to nigdy tego nie sprawdzałem i ostatnio sprzątałem autko i czyściłem troszkę fotele i zauważyłem ten przycisk i nacisnąłem i nie działały , a czy wcześniej działały to nie mam pojęcia ... ale podejrzewam że tak bo w aucie wszystko poza tym działa bez najmniejszego problemu , czyli wina może być w tym bezpieczniku koło modułu MCE ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i du.. zaglądałem i nie mogę tego znaleśc... foto z wnęki kierowcy i z pod spodu oby dwóch foteli jakieś kable tam idą ale nie wiem sam o co tam chodzi :P

l4iz.jpg

nxlu.jpg

27ig.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz wtyki pod fotelem :wink:

Zależnie od wyposażenia w naszym aucie – kostka będzie różnie obsadzona. Najbogatszy wariant to:

redconncetorpins.JPG

Pin 1: N/C

Pin 2: Zasilanie lampki przestrzeni nóg pasażera za kierowcą

Pin 3: Masa lampki przestrzeni nóg pasażera za kierowcą

Pin 4: Zasilanie elektryki fotela

Pin 5: Masa elektryki fotela

Pin 6: CAN High (sygnał ze sterownika memo)

Pin 7: CAN Low (sygnał ze sterownika memo)

Pin 8: N/C

Pin 9: Linia diagnostyczna sterownika memo

Pin 10: Połączenie sterownika memo ze sterownikiem drzwi kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tam tylko widziałem niebieską kostkę zresztą jest na 2 fotce, czerwonej nie widziałem ... chyba że źle patrzyłem bo zimno na podwórzu i szybko lukałem . Pamiętajmy o tym że to angol może coś się tu róźni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kierunku podłogi idzie przewod w rurze karbowanej, wyciagnij ten czarny plastik i sprawdz jakie wtyki masz w podłodze . Wyciagni czerowna wtyke i sprawdz czy taka masz pod spodem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh pomału pomału ogarniam ok znalazłem plastik , odciągnąłem go mam taki widok i chciałem wyciągnąć wtyczkę ale nie idzie, gdzieś trzeba ją podwadzić ?, nie chce na siłę żeby nie urwać , aku ma być odłączone czy nie ma różnicy ??

PS wybacz że tak "ułomnie" to piszę ale wcześniejsze auto nie było na takim wypasie nie miało multum opcji takich jak to było po prostu mało skomplikowane, zresztą to mam nie cały miech i dopiero się uczę , dzięki za cierpliwość :)

5e1j.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko mam taki widok po ściągnięciu wtyczki , rozumiem że mam tylko u siebie pozycję nr 4 i 5 tak ?? czyli biednie z wyposażeniem :P Ale nie zmienia to fakty że dalej lędźwie nie działają :D

rxt1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... :) To jak wrócę z pracy bo zaraz się wybieram na nockę , napisz mi jak możesz dokładnie jak się tam dostać , żebym nie pisał banalnych pytań i druga rzecz widze że tu już osłony pościągane a u mnie chyba to jest za osłoną bo z tego co widzę po mojej fotce to wszystko pozakładane jest plastikami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko już znalazłem co i jak , jutro się wezmę za to i zobaczymy co ją tam boli przy okazji przeglądnę bezpieczniki wszystkie , thx za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wymieniałem u siebie przepalony bezpiecznik 10A regulacji lędźwi wszystko działa jak należy (5 minut roboty) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jak zmieniłem fotele z el.lędźwi na full opcję to muszę zmieniać jakieś bezpieczniki? jak tak to który i gdzie go znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...