Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowy nabytek AKOYA SILVER

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak więc po B5 przyszedł czas na nowszy model :D i oto w garażu stoji teraz B6 z 2004 roku , silnik 1,9 96Kw 130 koni na wyposażeniu:
-Bixenon soczewki z B8
-esp
-tempomat
-sportowe,podgrzewane przednie fotele z elekt. regulowanym odcinkiem lędźwiowym
-6cio begowa skrzynia
-elekt szyberdach i cztery szyby
-navi
-sportowe zawieszenie
-sportowa kiera
-pakiety skóra (kierownica, galka zmiany biegow, mieszek i uchwyt od recznego)
-dwustrefowy klimatronic

Zrobione :

-nowe soczewki

-amorki przod

-wirus

-ory fela 17

Pare foteczek:


96517365_1_94x72_audi_a4_b6_19tdi_131km_

96517365_2_644x461_audi_a4_b6_19tdi_131k

96517365_3_644x461_audi_a4_b6_19tdi_131k

96517365_5_644x461_audi_a4_b6_19tdi_131k

Edytowane przez lisek120

Opublikowano

duży + za szyberdach , jakieś plany już są

Opublikowano

grubasek, dawaj foty wnętrza :)

Opublikowano
  • Autor

Na wiosne chciałbhym przyciemnić szybkę, kupić letnie opony i jakąś dobrą fele. Dzisiaj wymieniłem rozrząd więc narazie nic do inwestycji sie nie szykuje. Mam ją dopiero 2 tyg jak narazie jestem zadowolony najważniejsze że nic dziwnego nie wyszlo po zakupie;d Jutro wrzuce fotki wnętrza

Opublikowano

Hejka gratki za zakup bardzo ładna no i ten szyberek:-)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

B5 tez miałem z szyberkiem dobra rzecz;d

---------- Post dopisany 08-03-2014 at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2013 at 13:43 ----------

Kilka świeżych fotek:

IMG_20140218_074355.jpg

Korci mnie usunięcie znaczka audi z tylnej klapy, co myślicie?

IMG_20140218_074415.jpg

IMG_20140218_074429.jpg

Opublikowano

eeeee, łyso będzie, czego się wstydzisz?? rozumiem jakby to kura była znaczy skoda to owszem bo znaczek śmieszny ale znaczek audi jest ok

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Albo ja jestem, slepy albo nie wiem co... Moze ktos mnie oswieci jak po zmianach na forum wkleic zdjęcie z kompa? Czy pozostaje teraz tylko opcja wklejenia linka do foty? Chcialbym sie pochwalic postepami a nie mam jak;d

Opublikowano

http://postimage.org i wklejasz link

Opublikowano
  • Autor

Dzieki ucho;d

Narazie brak przyciemnianych szybek ale na fotce wyszly jakby byly;d

DSC_0083.jpg

Będą pasowac?

Opublikowano

autko ode mnie z miasta :) bezawaryjności życze

Opublikowano
  • Autor

Adifek może wiesz coś więcej o jej historii?:-) czy tylko kojazysz

Edytowane przez lisek120

Opublikowano

autko fajne :)

Co do znaczja to ja zostawilbym.

Osobiscie sam wywalilem znaczek 1.8T ale znaczek 0000 i A4 zostaje by sie godnie prezentowal :))

Opublikowano

Dzieki ucho;d

Narazie brak przyciemnianych szybek ale na fotce wyszly jakby byly;d

DSC_0083.jpg

Będą pasowac?

Zdecydowanie nie - nie oszpecaj samochodu.

Opublikowano
  • Autor

Przyciemnie tył tylko i nie tak mocno:-) będzie git

Opublikowano

Niestety nic nie wiem nawet nie kojarzę zauważyłem tylko numery DOL na zdjęciach

Opublikowano
  • Autor

Audi dobrze sie sprawuje wiec zakupiłem jej felunek z letnia opona od eSki Wiem wiem jest zima ale nie wytrzymałbym do wiosny musialem przymierzyć :D No więc tak było:

DSC_0083.jpg

A tak jest teraz: :banan:

DSC_0089.jpg

I jeszcze taka mała sesyjka:

DSC_0093.jpg

DSC_0101.jpg

DSC_0103.jpg

Osobiscie jestem zadowolony :D


Nikt sie nie wypowiada chyba sie nie podoba :P a ja sie trochę nameczylem przed sezonem ze zmiana kol zeby wam pokazac jak to wyglada :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.