Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RNS Led czy zwykły


Lutek90

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie jest gdzieś na forum bo nie udało mi się znaleźć, może źle szukałem , chodzi mi o to od którego roku produkcji bądź jakie oznaczenia mają już RNS Z LED i czym się rożnią te z wyświetlaczem led , tylko wyświetlaczem czy może jakimś procesorem w srodku w sensie że szybciej pracują ?? z góry dzięki ew. prosze o przekierowanie do odpowiedniego tematu , pozdrawiam

Chodzi o to że mam do kupienia , w dobrej cenie z 2010 roku co prawda nie widziałem nr oem tylko nie wiem czy to jest już led czy od 2011 roku były produkowane Ledowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS E LED w B6/B7 nie było tylko A3/TT , EXEO

Data produkcji nie swiadczy o tym ze to jest LED :wink: tylko numer koncowy 193 H ,G ,GX ,CX

Wystepuje wersja z obsluga glosowa lub bez .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybsze działanie i lepszy wyświetlacz zas wizualnie to przycisk CD/TV zastąpiony przyciskiem MEDIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo po 2011 roku wprowadzili RNS E w wersji screen trim ( w błyszczacej ramce :decayed: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mi właśnie chodziło , dziękuje ślicznie za szybką odpowiedz :) Jeszcze jedna kwestia bo te z A3 z tego co widzę np tutaj maja zaokrąglenia na rogach wiec nie bardzo to ma się do koszyka z b7 ?

RNS-E AUDI A3, S3 Navigation MEDIA CHROME. SATNAV, DVD 2013 MAP ... | eBay

w takim razie RNS ledowy tylko i wyłącznie do b7 podchodzi od Exeo ?

I jeszcze pytanie czym się różnią w takim razie wszytskie inne pozostałe wersje nie ledowe powiedzmy z roku 2003 a 2010 tylko datą produkcji i ceną ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...