Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Avant by Eddie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

Na początek moja kochana Ex, czyli piękna i urocza Audi A4 B5 z 1996 roku ;)

IMAG1354.jpg

IMAG1497.jpg

A teraz kilka słow o moim nowym zakupie czyli Audi A4 B6 :wink:

po wielu trudach w końcu udało sie znaleść piękną Audiczkę u naszych niemieckich sąsiadów :kox:

Wyposażenie :

-6x Airbag

-ABS/ESP

-elektryczne szyby

-grzane i el lusterka w kolorze

-immobiliser

-trójramienna skórzana kierownica

-grzane d*py

-gałka zmiany biegów sline

-dekory w drewnie :facepalm:

-Climatronic dwustrefowy

-Tapicerka: Jasne pół skóry + środki alcantara + wysuwana część pod uda + el. regulowany odc. lędżwiowy

-podgrzewana tylna szyba + boczki

- Navi

-Kolorowy FIS

-dzielona tylna kanapa z podłokietnikiem i workiem na narty

-oryginalna roleta bagażnika

-Jasna tapicerka i plastiki

-skórzany podłokietnik z podświetleniem

-halogeny

-pakiet chrom na zewnątrz + chromowane relingi

-piękny lakier metallik

-Nagłośnienie Audi Chorus 8 głośników + subwoofer

Silnik :

1.9 TDI (130ps) AVF

Przeprowadzone wymiany/ naprawy :

-wymiana oleju, i wszystkich innych płynów ustrojowych

-wymiana wszystkich filtrów

-wyczyszczona turbina

A o to kilka zdjęć tej ślicznotki :naughty:

IMAG1544.jpg

IMAG1545.jpg

IMAG1549.jpg

IMAG1548.jpg

IMAG1552.jpg

No dobra bo liczy sie też "wnętrze" :wink:

IMAG1553.jpg

IMAG1554.jpg

IMAG1547.jpg

Plany :

-Na pewno jakieś ładne kółko 17/18 cali :eusathink:

-ściema szyb

-detaling wnętrza

-detaling nadwozia

-chip i program na 170 ps

-nowe dywaniki :grin:

coś jeszcze na pewno sie znajdzie :wink:

Zapraszam do oglądania i komentowania !

Opublikowano

Ładna sztuka, tylko pozazdrościć.Bezawaryjności :)

Opublikowano

Autko na plus jak najbardziej.

Co do dekorów to popieram :facepalm: osobiście od razu spróbowałbym je czymś okleić ładnym - niedrogi zabieg tymczasowo?:D

Opublikowano
  • Autor

co do dekorów są plany na hydrografikę albo jakieś ładne srebrne dekory :eusathink:

Opublikowano

kolego dowiadywałeś się ile taka chydrografika na dekory by kosztowała i gdzie to można zrobić?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

na razie szukam ...

---------- Post dopisany 15-12-2013 at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany 05-12-2013 at 00:58 ----------

Jako że teraz mam chwile czasu, pare zdjęć z ostatnio zrobionych przygotowań do zimy :)

- załorzyłem opony ziomowe continental, typu run flat 205/55/16

- nowe alufelgi 16"

dscf0480v.jpg

trochę trzeba zabezpieczyć lakier , więc po długim namyśle wybrałem wosk Collinite 476s :wink:

IMAG1667.jpg

po paru godzinach prac i pozostawieniu Audiczki na 12h w garażu na wchłonięcie sie wosku efekt końcowy był taki :banan:

IMAG1591.jpg

IMAG1592.jpg

---------- Post dopisany 25-12-2013 at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany 15-12-2013 at 15:05 ----------

Z racji tego że są święta mikołaj zostawił parę prezentów dla Audiczki ;)

1. Dywaniki gumowe firmy PFI, naprawdę dobrej jakości w poprzednim aucie też je miałem naprawdę polecam :wink:

IMAG1762.jpg

IMAG1763.jpg

a tak leżą w aucie :

IMAG1764.jpg

IMAG1765.jpg

no i jeszcze drobiazg do bagażnika :naughty:

IMAG1768.jpg

a parę dni wcześniej Audiczka dostałą nowe alusy :banan:

IMAG1672.jpg

małe polerowanko :kox:

IMAG1685.jpg

troche wosku :kox:

IMAG1687.jpg

no i efekt końcowy :wink:

IMAG1759.jpg

Opublikowano

ładna sztuka no i najwżniejsze to wdać, że dbasz!! :brawo:

Opublikowano

Nice one :P

Ile dałeś za siatkę do bagażnika? Jest dobrze dopasowana? Zapodaj jakiś link do niej jeśli możesz.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

siatka używka z allegro ;)

ORGINALNA SIATKA DO BAGAZNIKA AUDI Z KIESZENIA (3812042848) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany 22-07-2014 at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany 25-12-2013 at 14:50 ----------

Trochę sie ostatnio działo, kilka zdjęć z przeprowadzonych modów:naughty:

Na początek wymiana oleju na Liqui Moly 5W30 Top Tec 4200 + filtry i nowa Vacum Pompa.

IMAG2347.jpg

Nowe oryginalne felgi 18" S-Line, odebrane z regeneracji :wink:

IMAG2325.jpg

IMAG2324.jpg

Nowe oponki Viking 235/40/18

IMAG2327.jpg

Przyciemnione szyby w firmie Auto Hit w bytowie, przednie boczne i tył.

DSC_0824.jpg

DSC_0855.jpg

Ledowe podświetlenie tablicy rejestracyjnej i ledowe żarówki postojowe, podziękowania dla kolegi: Tomnik

IMAG2038.jpg

IMAG2042.jpg

IMAG2067.jpg

IMAG2044.jpg

Detaling wnętrza i nadwozia, samochód na chwile obecną wygląda tak :banan: :

DSC_0845.jpg

DSC_0846.jpg

DSC_0851.jpg

DSC_0855.jpg

DSC_0857.jpg

DSC_0870.jpg

DSC_0878.jpg

W planach jest jeszcze program i chip na 170 km :kox:

Opublikowano

kolego ile placiles za szyby ?

Opublikowano
  • Autor

500 pln

Opublikowano

Kozacko wyglada, kolor jak w mojej :decayed:

Dekory do zmiany, a tak super :slina:

Opublikowano

gdzieś ty się chłopie uchował, że ja cię nie spotkałam:shock3::grin:

ładna sztuka:naughty:

no i widzę Jacka odwiedziłeś:wink:

u kogo chcesz moc robić?

Opublikowano

zapomnialem zapytac, skad ledy w rejke? Ja chce coś takiego :decayed:

Opublikowano

jak dla mnie dekory nie takie straszne do tego kolory dechy. Jak powiem, że mi się nawet podoba to zostanę pewnie zlinczowany :D

Opublikowano
  • Autor

dzięki :wink:

no właśnie czekam na propozycje gdzie moge wirusa zrobić, myślałem o v-tec :naughty:

---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ----------

a ledy są od kolegi Tomnik z forum :wink:

http://a4-klub.pl/kosz-31/podswietlenie-tablicy-316154/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.