Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 1.8 125 psów 95 r Problem Brems Licht ??


.:Wojtas:.

Rekomendowane odpowiedzi

... Dziś zapaliła mi się kontrolka niedziałającej żarówki wymieniłem ją po czym zwróciłem uwagę że nie pali mi się jeden stop wiec też wymieniłem żarówkę od stopu ... po czym wsiadłem do autka i zawsze po odpaleni samochodu wyświetla się na (dużym Fisie) Brems Licht po czym po na ciśnięciu pedału hamulca gasło i wyświetlało się ok i później w tym miejscu wyświetlały się komunikaty radia itp. A dziś po wymianie tej żarówki myślałem że to jest wina tez popsutej żarówki od stopu ... komunikat Brems Licht cały czas się świeci9na pomarańczowo) .. Co to oznacza w książce serwisowej jest napisane że brems Licht oznacza Bremslicht uberprufen co to oznacza?? Jak to naprawić ?? .. co dalej zaznaczam że auto hamuje tak jak wcześniej .. stan płynu jest na max.. klocki grube w miarę ... poprostu pomocy i pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze doczytałem się w ks.serw że oznacza to Sicherungen , lichtungverbindungen , bremslichtschalter (nur beanstandung bei Funktionsprufung).. normalnie bym zadzwonił do rodzinki do szwabów ale wyjechali jak ktoś zna lepiej ode mnie niemiecki niech przetłumaczy ..nielubie jak coś mi nie działa w autku tak jak powinno...ehh

[ Dodano: 30-12-2006, 22:20 ]

uberprufen .. co to znaczy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uberprufen .. co to znaczy ??

Masz jakieś problemy ze wzrokiem ?? :galy: Czy może jesteś tak leniwy , że nawet nie chce Ci się czytać tego co Ci odpisałem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po niemiecku uberprufen a po polsku co to znaczy?? tak wpełni mialo brzmieć to drugie pytanie ... leniwy nie jestem nigdy ...

Chcesz mnie zdenerwować ?? Przeczytaj drugi post w tym temacie , przetłumaczyłem Ci to słowo na Polski !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok i tak będę jechał do serwisu .. podpiąć się pod kompa tak na wszelki wypadek może coś innego wyłapie.. pozdrawiam

[ Dodano: 30-12-2006, 22:29 ]

Wysłany: Dzisiaj 22:15

uberprufen - sprawdzić

_________________

A4 B6 1.9TDI AWX 176KM i 369Nm powered by CTV & Master's to drugi post ?? nie chce zdenerwować ...i ślepy nie jestem ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem, miałem spaloną żarówkę od stopa. Wymieniłem i też mi FIS każe to sprawdzać naciskając hamulec, później wyświetla OK. Wydaje mi się że tak ma być. Sprawdzasz hamulce przed jazdą i jest OK. Jeżeli jednak źle rozumuję to proszę nas wyprowadzić z błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...