Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turbo timer opinie


woltek

Rekomendowane odpowiedzi

Można zamknąc samochód kluczykiem, nie ma problemu, alarm tez się wtedy uzbraja, potem otwierasz normalnie z pilota. Tak działa standardowo podpiety TT w B6. Zegranie alarmu z TT wymaga już niestety troche dłubaniny, ale z tego co czytałem na innych forach da się to też ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie ze się da nie widzę problemu dlaczego niby nie mozna by było zamknąć auta na odpalonym aucie?? chyba kolega coś źle podłaczył lub pomieszał... niejedno auto już mieliśmy u siebie i montowany był TT i żadnych problemów nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy instrukcja montażu dołączona do TT opisuje jak to prawidłowo podłączyć żeby wszystko działało tak jak powinno czy trzeba na własną rękę wujka google zapytać?

No chyba że nie każdy TT da się tak podłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem jak jest u mnie po standardowym podpieciu tt. Inkognito jeśli wiesz coś więcej na ten temat to podpowiedz. Nie ukrywam że zamykanie z pilota by się przydało. Moj tt to Apexi.

Xperia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jeżeli jest ktoś kto ma to podłączone i działa mu wszystko tak jak należy opisze co do czego podłączył czyli jaki kolor kabelka do stacyjki, jaki kolor do stałego plusa, jaki do masy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inkognito twierdzi że się da, więc czekamy na info. Po podłączeniu wdl. instrukcji TT centralny nie będzie działał z pilota.

Xperia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji TT jest napisane że nie będzie centralny działał z pilota? Dobrze zrozumiałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woltek na temat alarmu i centralnego nie ma nawet wzmianki w instrukcji. Jest tylko info jak podlaczyc TT. Dalej martw się sam;-) Inkognito, mówiłeś że żaden problem, powiesz jak to obejść, czy chlapiesz na pusto?!

Xperia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się wpiąć pomiedzy sterownik silnika i motorownia bedzie dzialac a centralny swoja droga bedzie dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie. Zepal samochód jednym kompletem kluczy i zobacz czy zamkniesz go gdy pracuje drugim przy fabrycznym alarmie oczywiście. Dziala?:-/

Xperia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci mówię że będzie działał:) Odseparujesz zasilanie ECU po przez TT i bedzie wszystko grac. Komfort nie bedzie widział zapłonu wiec spokojnie zamkniesz auto. Tylko trzeba troche pobuszowac i wszytko bedzię grało. Jak masz jednym zapłon właczony a drugim chcesz zamknąc auto to zapomnij ze zamknie się. Dlatego trzeba odseparowac ecu. Jak cos to dzwonic ja podpowiem co i jak ewentualnie przyjechac do mnie i to podłącze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gitara:) Odezwę się, jakoś sie może ustawimy. Daleko w sumie do Ciebie nie mam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to kawałek mam, ale w tej chwili wstrzymam się z zakupem TT bo moje autko woła w tej chwili o bardziej niezbędne wydatki. Ale jak już będę tak daleko to się odezwę (może pod choinkę dostane TT hehe) Jak się Wam uda to podłączyć jak trzeba to dajcie tu znać dla potomnych aby wiedzieli już na dwóch popartych praktyką faktach że da sie to podłączyć zgodnie z oczekiwaniami.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...