Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana amorow tyl i problem z klikaniem


EndriuGiz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem już 3 razy wyciągałem amory i nic nie pomaga, myślałem ze to te daszki z góry bolce sie połamały i one klikają ale wymieniłem na nowe i dalej to samo. Problem jest taki ze jak wjadę gdzieś w dziurę czy coś to słychać z jednego i z drugiego amora klik;/ takie wkurzające ze szok ;/ czasami i 6 razy na minute wiadomo jakie są drogi;/ tak samo jest jak nacisnę na tyl slychac te klik, co może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego na kanał wjedź i druga osoba niech naciska/obciąża tył i tak chyba najprościej zlokalizować. Przyczyn może być kilka. obstawiał bym okolice górnej poduszki albo na dole amorka tuleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź na stację diagnostyczną.

Tam takim urządzeniem sprawdzają amortyzatory.

Wejdź razem z mechanikiem do kanału i wszystko się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie amory wkładałeś?jakie masz zawieszenie 1BE czy 1BA?ja przy 1BE mam inne czapki niż przy 1BE i nie założe amorka seryjnego i czapki od 1BE, są inne odległości osadzenia na sztycy amortyzatora. Może u Ciebie jest odwrotnie i jak dobija na dołku to nie spiera się czapka na sztycy amortyzatora i jak odbija amor to klika Ci podkładka z nakrętką gdyż od dołu ma luz. Sprawdź może to, czy czapka spiera się na kołnierzu sztycy amora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej napisał, ja zakładam z góry że dobrze dobrałeś wszystko i dobrze zamontowałeś, jeśli tak to wcale nie jest wyznacznikiem że masz nowe to dobre, w większości przypadków amorki do d...py :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amory sachs ale jak kolega Markus85 chyba dobrze pisze, kupilem amory i te osadzenie z podkladka jest chyba duzo nizej i to pewnie stuka i wlasnie sie zastanawialem czemu to jest tak nisko, mam zestaw 1BA a kupilem amory pewnie do 1BE sprzedawca zle dobral

---------- Post dopisany at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

a czy w sedanie i kombi sa takie same amory ?

kupilem dokladnie takie amory AMORTYZATORY SACHS AUDI A4 B5 TYŁ+ODBOJE+OSŁ.2SZT. (3762135612) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ----------

no to juz chyba wiem nie doczytalem do konca i jest efekt, pisze jak byk ze po zmianie poduszki pasuje ;/ ale wtopa, i co teraz zrobic ? trzeba chyba szukac poduszek od przedlifta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kombi do sedana pasuje :wink:

A nie masz możliwości wymiany amorków? ( Może ktoś odkupi i dołożysz do prawidłowych )

Jak nie to wymieniaj mocowania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie za bardzo teraz sprzedawac ;/ czyli jak wymienie mocowania na te z przedlifta to bedzie wszystko ok i bedzie pasowac p&p ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam nikogo kto robił to na odwrót, przeważnie wszyscy montowali tylne mocowania do przedlifta z polifta ale może ktoś się taki znajdzie :wink: Wg mnie będzie pasować ale może ktoś Ci to potwierdzi na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...