Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 2.6] V6 Skrzynia biegow/dziwne obroty


micek

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanko brzmi czy biegi w tym ze aucie oryginalnie sa krotkie?! Bo mi na kazdym biegu obrotomierz zamyka doslownie w chwile :/ np. Jadac sobie na 5 biegu przy 100 na zegarach mam 4 tys./4,5 tys obrotow! :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. Jadac sobie na 5 biegu przy 100 na zegarach mam 4 tys./4,5 tys obrotow! :027:

:galy: To coś nie tak z tym twoim autkiem..... Jaką masz Vmax :?: 160 :053: Ja mam przy 100km/h ok. 2600obr :!:

Możliwe, że twój obrotomierz coś nie teges, lub się pomyliłeś w pisaniu tego postu bo coś tu nie pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no powaga.Naprawde biegi sa krotkie a co najlepsze to jak zamkne obrotomierz na jakims biegu to nie odcina tylko dalej sie buja. ;) chwila i jest 100 na zegarach.A np. jak lece sobie tak jak napisalem przy tylu obrotach na tej piateczce to jak zredukuje bieg nizej i wstawie jej to pierdo...niezlegodostaje.Szkoda ze nikt nie mieszka blisko mnie chetnie bym to komus zademonstrowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

micek, poszukaj wsrod listy uzytkownikow ktos sie napewno znajdzie :) Jest jeszcze assistance A4.

Mi cos sie widzi walniety obrtomierz, bo to nie jest mozliwe zebys przy 100km/h mial takie obroty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok poszukam.Z tego co wiem to w Niemczech mial ja mlody lepal i tez cos kombinowal z tego co mowil jak sprzedawal to niby ma ona 170 kucy a w jaki sposob co jestzrobione to nie mam pojecia :/ Wiem tylko ze z a4 1.8T bralem sie no i nie mogl mnie dojsc a z tego co sie orientuje to 1.8T ma lepsze przyspieszenie i to ja powinienem za nim gonic.Ten samochod naprawde stwarza mi duzo dylematow :P No chyba ze te 1.8T bylo dorzniete to mozliwe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaarghhh...Muzina, muszę dorzucić swoje 3 grosze :)

Czy tak spokojnie, to cholera wie :> Wygrywałeś o pół auta jak do 100 szliśmy :)

Zgoda, nie było w pełni sucho, ale, ale :) ...

...Ale potwierdzam, Pistacja mocno dawała radę i czekamy na come-back w mocniejszej wersji :)

Co do obrotów to przed chipem ja miałem coś 2850 obr. na piątce przy 100 km/h(teraz nie wiem), więc faktycznie coś musisz mieć nie tak... i tak jak mówi Muzina, coś chyba z obrotomierzem jest źle, skoro mówisz że dalej ciągnie, nawet gdy go zamykasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaarghhh...Muzina, muszę dorzucić swoje 3 grosze

Czy tak spokojnie, to cholera wie Wygrywałeś o pół auta jak do 100 szliśmy

Zgoda, nie było w pełni sucho, ale, ale ...

...Ale potwierdzam, Pistacja mocno dawała radę i czekamy na come-back w mocniejszej wersji

hihi, nie o to chodzilo...z 2.6 byly duzo wieksze problemy i szla lepiej niz 1.8T....tylko takie porownanie mam, bo 1.8T jeszcze nie widzialm vs 2.6 :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys sie poswiece i naprawde na jakis zlocik przyjade bo teraz w marcu to lipa raczej i moze wtedy wkoncu bede wiedzial czy cos w niej bylo grzebane czy nie bo jak do tej pory to tylko sie zakrecilem i nic wiecej hehe :P

[ Dodano: 31-12-2006, 01:47 ]

a kumpelma 1.9TDI i nie moglsie na mnie targnac caly czas odstawal z tylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

micek pochwal się później ile koników i Nm Ci wykazało :!:

A wracając do tematu to biegi nie są raczej krótkie, nawet jak się jeździ ciągle z butem w podłodze. Trzeba będzie sprawdzić obrotomierz i czujnik z którego dostaje sygnał ;) Możliwe, że VAG-iem da się coś sprawdzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok jak mi ja opatrza to napisze co i jak wykazalo bomisie wydaje ze zwija lepiej niz seria no ale to jest tylko takie moje domyslanie i nic wiecej.MACHINE jak masz gadulca to wez zapodaj swoj numer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze masz obrotomierz od diesla? :053: sproboj zamknac obrotomierz ale dalej krecic silnik do wyzszych obrotow, moze w pewnym momencie odetnie doplyw paliwa.

To idzie VAG-iem sprawdzić i zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...