Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Adaptive light


Audi sline

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka :hi:, mam mały problem ,jeżeli chodzi o moje reflektory ksenonowe. Zastanawiam się czy posiadam również adaptive light czyt. Doświetlanie zakrętów czy nie. Wyczytałem na niemieckim forum audi ,że posiada ono kod 8Q5. Ja nie mam takiego tylko 8Q3 , po wyszukaniu tzn. Rozkodowaniu wyskakuje ten sam tekst "8Q3 = Autom. dynamiczna regulacja zasięgu refl. " "8Q5 = Autom.regulacja zasięgu Świateł, dynamiczna,"

Wiec juz sam nie wiem czy posiadam ten system. U ojca w TTs jak włączam ksenony idą one w górę i dół lewo i prawo. U mnie tylko góra dół . Hm może wrclaguna coś pomoże? :shock3:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pomogę.

Nie masz skrętnych.

Jedynie automatyczną regulację góra dół, tak jak wychodzi z wlepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, a wiesz może kolego jaki kod miały reflektory z adaptiv light?

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------

Oczywiscie wiem że ten kod to od samopoziomu ksenonków . Lecz kurcze wydaje mi sie jakby w zakretach sie cos tam kreciło hehe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stań nocą przy ścianie i pokręć kierą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same bixy masz :wink:

Sprawdz numery lamp lub sterownik 55 xenon jakie masz wtedy pewny bedziesz na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompa niestety nie mam, dzieki za pomoc wrc i fidopt .

Wrc po numerach lamp wyjdzie czy sa czy nie? :wink:

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

A jak z tym kręceniem kierą, z tego co czytałem dopiero przy pewnej prędkości włącza się ten system, ale nie jestem pewien :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci jutro napisać, niestety fura spi do chmurką a teraz taki piz*** na dworze , że nie wiem. Jutro sprawdze i napisze od razu. To jak to jest , nawet jeżeli sie nie kręcą w lewo i prawo mogą miec adapitve light. Bo w sumie to już starszy model ksenona i generalnie pierwszy jaki wychodził z fabryki z b7 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już wiadomo o co chodzi. Szkoda :kwasny: . Przy zmianie ksenonów na skrętne jest dużo rzeźby? Po w sumie i tak bym wolał z białym kierunkiem .. Dzieki za info wrc jeszcze raz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...