Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Laik prosi o pomoc! będzie to grało w avancie czy nie warto? :) jaka Wasza opinia?


Rekomendowane odpowiedzi

mam dylemat bo szybciej zabrałem się za audio w moim avancie zanim dobrze poczytałem. Wiem wiem trzebabyło poczytać wcześniej no, ale jeszcze nie jest za późno

a więc tak wcześniej miałem tylko 13 ori Blaupunkta w przednich drzwiach i wstawiłem zamiast nich 13 Hertz

http://allegro.pl/glosniki-hertz-dcx-100-3-wysylka-gratis-sklep-w-wa-i3740621618.

i teraz myślę żeby zakupić do tego

6x9 Hertz (chociaż nie wiem czy nie lepiej JBL tu też proszę o poradę, zależy mi na czystym brzmieniu ale też z basem - chciałbym się obejść bez suba żeby nie robić kosztów)

GŁOŚ. Hertz DCX 690.3 NOWOŚĆ super cena Sklep W-wa (3740618400) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

i rzucić to w obudowę i do bagażnika mojego avanta (będzie ten dźwięk szedł z bagażnika, niby tylko roleta jest ale zawsze)

Obudowa pod głośniki 6x9'' KOL69 półka 2 szt. (3750762926) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

tylnych drzwi w ogóle bym nie ruszał tym bardziej, że i tak nie mam miejsca na głośniki w nich

do tego radio Alpine UTE

ALPINE UTE-72BT RADIO BLUETOOTH MP3 5 GRATISÓW (3717299085) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

jak myślicie będzie to dobrze grało czy lepiej sobie darować i odsprzedać te 13 i zrobić po "bożemu" czyli 16,5 w przód, wygłuszyć drzwi i z tyłu sub? Szczerze to też nie mam za bardzo funduszy i przy opcji którą opisuję wydałbym jeszcze na 6x9 ca. 200 PLN i obudowę 70 PLN a jakbym chciał po bożemu to na sam przód z 300 no i + sub czyli sporo więcej. Z góry wielki dzięki za podpowiedzi. Co byście zrobili na moim miejscu? Jak ktoś nie ma funduszy za dużo na audio to chyba też ma prawo posłuchać w miarę przyzwoitego brzmienia.

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ----------

a może boczki tylne kupić z miejscami na ori 16 i tam jakies 16 wstawic takze mialbym 13 z przodu i 16 z tylu i tyle, hmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,sprzedaj wszystko i kup 16ki do przodu i suba do tylu ,tylne drzwi zostaw w spokoju,aha radyjko lepiej w tej cenie uzywke jak z alpin to serii cda ,300-400zeta kupisz,co do funduszy to lepiej zrob jedno np.przod,potem dozbieraj i kup sub i tak powoli zrobisz sobie fajne granie bo to co kombinujesz raczej nie bedzie fajne,ale to tylko moja skromna opinia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie kolegi Grzegorza:D

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ----------

No i wszystko oczywiście zależy od budżetu. Jaki budżecik na przedni zestaw? (zachęcam do 16-stek, troszkę rezania ale warto...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Panowie, nie będę kombinował robię 16 z przodu i suba z tyłu, szczegóły zasięgnę z postów które już były

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za pomoc, jednak nie kombinuję, Założyłem u-dimki 16 :) są super, na moim radiu Alpine UTE72B grają niesamowicie pomimo, że drzwi wygłuszę dopiero na wiosnę i wzmacniacza jeszcze nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mauros nie chciał byś widzieć fotek z montażu, uwierz na słowo, na wiosnę zamontuję to w miarę profesjonalnie, na razie są przyczepione do boczków na jedną śrubkę i drut :) ale grają świetnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...